Sizlerden Yabancı Dizi Önerisi Alabilir Miyim?

arkadaşlar Kore olur Amerika olur İngiltere olur Avustralya olur fark etmez izlediğiniz beğendiğiniz kesin izlemelisin dediğiniz yabancı diziler var mı malum yaz sıkılıyoruz bir şeyler seyretmek istiyorum ricam diziyi ve içeriğini yazarsanız sevinirim komedi romantik aksiyon yazın anlatın diziyi bir fikir oluşursa kafamda daha istekli olurum izlemek için hadi size güveniyorum.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Breaking bad : uyuşturucu üretimine giren bir lise öğretmeninin yükselişini anlatıyor (şiddetle tavsiye ederim.)
    2. Game of thrones : 7 krallık arasındaki üstünlük kurma çabaları
    3. Band of brothers : 2. dünya savaşındaki amerika almaya savaşını anlatıyor normandiya çıkartması ile başlıyor her bölümü ayrı bir kalite zaten yapımcıları tom hanks ile steven speilberg desem yeter heralde
    3. Spartacus : meşhur köle ayaklanması
    4. blue mountain state : üniversite amerikan futbol takımı maceralarını anlatıyor hafif amerikan pastası tadında ilerliyor eğlenceli bir dizi
    5. da vinci's demons : leonardo da vinci nin zekası ön planda hafif tarihi hafif bilimsel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• City hunter bence cok hostu ya da playfull kiss. Boys over flovers. Heartstring ama bu ucu ask oldugundan bir erkek sikilir ama city hunter cok cok iyiydi

0|0
    0|0
    • :D çok güzel yazmışın yabancı kelimeler film mi?

• Ahagaha aynen aralarina nokta koydum ayirt et diye

• almost human.
    Polisiye bir dizi. 2048 deki teknoloji ile suç peşinde koşuyolar, android polisler falan var çok heycanlı bölümler yeni olmasına ragmen çok iyi bence

0|0
    0|0
  • perception farklı bir dizi bence izlenebilir...

0|0
    0|0
  • to the beautiful you kore dizisidir iyidir ya da the originals izle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• greys anatomy

0|0
    0|0
  • Six Feet Under.

Bence tarihin en marjinal dizisi.

0|0