Ankara Beypazarı'nı bilen var mı?

ankara beypazarında evlilik cüzdanı aramayan ve nezih otel var mıdır

Güncellemeler:
abazan gençler basın gidin ya.

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• ben biliyorum otelden ziyade konaklar var istiyceklerini sanmıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• güncelleme yapıpdurma sorduğun sorunun anlamı şu biz birbirimizi bi otelde yemek istiyoruz bize evlilik cüzdanı sormayan yer gösterin.. burda sana ne yapacağını söleyenler abaza değil sadece olacakları sölüyolar ama senin bu tavırların seni kaşar gibi gösteriyo biraz dikkatli konuş bas git falan deme haddini hududunu bil

0|1
    1|0
    • sen niye üstüne alındın abazancık

• bak ben üslubuna sinirlendim anlaman kıtmı senin ? hadi bu millet abaza diyelim sen orda sevgilinle yeyişeceksin ? sen ne oluyorsun bu durumda kaşar değilde ?

• sen şöyle bi soruyu sormakla i*ne olduğunu kanıtladın bence.bi kere yeyişmek ne.ayrıca sanane.anladım ki bi açlığın mevcut abazancık.ağzını topla sen bi yeyişmekse olay senın annende yeyişmiş ama keşke yapmasaymıs sen gibi bi abazan daha dünyaya kazandırmış

• yeyişmi yapacağınız ?

0|0
    1|0
  • evlilik cüzdanı aramayıpda nezik olma ihtimali biraz düşük değil mi ?

0|2
    1|0
    • değil.ama kafa farklı calıstıgında bunu anlaman zor senın.

• bence bu çok azdığından ne dediğini bilmiyo arkadaşım sen sakin ol o bir tavşan ve tavşanların aklı sadece havuçta ;)

• yanlış konusma yapmama rağmen saldırısını anlamıs değilim zaten yok canım gayet sakinim :)

• evli değilsin ve otele gidiceksin.Peki resepsiyondakilerin ve lobidekilerin arkandan neler söyleyecegini tahmin edebilecek misin?

0|0
    1|0
  • evlilik cüzdanı aramayan yerlerden uzak dur derim. Beypazarı küçük bir ilçe ve unutma Ankara o konularda biraz sert. Eğer Ankara merkez olsun derseniz evin anahtarını vereyim :D

0|0
    0|1
  • var istemiyorlar

1|0
    0|0
  • Soda içip seks yapmak

pis fakierlere bak ya :(((

0|0
    1|1
  • Artık evlilik cuzdanı arayan otel kalmadı emin ol

0|0
    0|0
  • Vavvvv vuruş karış var akşama :-O

0|0
    0|0
    • kafa bel altına calısan abazalar çektırın gidin bi ya

• sende kesin 20 yaş altısın.

• tavşanın aklı havuçta ;)

• beypazarını bilmiyorum ama ulus taraflarına git orada bol bol var öyle oteller

0|0
    0|0
    • önemlı olan beypazarını görmek anladın?

• bende bilmiyorum dedim işte belki işine yarar diye söyledim iyilik yaramıyor sanada .

• bilmiyoruz malesef

0|0
    0|0
  • Uğraşmayın evin anahtarını veriyim size.

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...