Sizce Eğitim "şart mı" ? ( soru kısa degil )?

merhaba arkadaslar,

ben lise mezunu, univ. 1. terk etmiş ve suanda acık ogretim. sınıfta okuyan birisiyim. Kendimi geliştirmiş bilgisayarcıyım. Suanda bir firmada dijital pazarlama uzmanı olarak calisiyorum ve 2.500 tl net maasım + kendi bagımsız bir sirketim var. aylık kazancım 4 5 bıni buldugu zamanlar oluyor. fakart univ. okumadıgım ıcın kafama cok takıyorum. kız arkadasım 4. senelık univ. okuyor suanda mezun olacak. gelir bakımından bana yetişemicek belki ama yınede egitim bakımından beni düşündürüyor. sizce sorun olur mu?

suanda kesinlikle bir çok univ'li bilgisayarcıdan daha fazla bilgiye sahibiyim bir cok reklam fırmasından teklifler aldım ayrıca ders verdıgım oldu. kendimi iyi yetiştirdim.

ama tek sorun "universite" ? sizce universitesiz bunlar bir hiç mi? üniv. sızın ıcın ne kadar önemli?

Güncellemeler:
kimsenin önerisi yok mu?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence bunu takıntı yapmayın. Üniversite insanı geliştirmek, eğitmek içinse bunu fazlasıyla başarmışsınız.

Her ne kadar sizin durumunuzla alakası olmasa da şu atasözü aklıma geldi.

Mey biter saki kalır, Her renk solar haki kalır, Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa eşeklik, baki kalır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...