Türkiye'nin en iyi sanatçısı Ajdar, sizce kim?

Bu günün türk müziğine baktığımda sanat adına hiçbir şey göremiyorum. Müzik demek hakaret bence. Ajdar bu durumda en iyi sanatçı oluyor düşünün ne hallerde müzik. Adam en azından güldürüyor, özellikle son şarkısı şahdamar favori şarkım:) sanatın komedi yönünü ortaya koyuyor herhalde:) sizce de hem dünya müziğinde hemde türk müziğinde özellikle de elektronik müziğin etkisiyle müzik, müzik olmaktan çıkmıyor mu? Bu tarz şarkılar dinleyenler hangi duyguyu hissediyorlar çok merak ediyorum, Bu tarz şarkılar dinleyenler de bu merakımın cevabını verirlerse sevinirim.

dinlemeyenler bi dinlesin lütfen her seferinde dinleyince gülüyorum:)

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Bi ajdarda burda.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• en iyi sanatçasını bilmem de, belki benim sanat zevkim düşük olduğu için güzel bulduğum müzikler oluyor baya. mesela şuan can atilla- boğaziçi rüyaları nı dinliyorum ve beğeniyorum. müzik bana ne hissettiriyor tarif edemem, beğeniyorum işte. ( dediğin yöntemi ( gerçekten müzik dinlemek için ) başaramadım bu arada.:) )

0|0
    0|0
  • Türkiye de sanat anlayışı,sanata bakış açısı buysa bende hiç birşey bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de müzik sanatını yerlerde bulabilirsin herkesin anlayışı farklıdır.Fakat Ajdar'ı bu kategoriye dahil edemezsin; zira Ajdar sanat yapmıyor!

1|0
    0|0
  • Ajdar mı iğyyykkk

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şimdi şöyle oluyor Martin. Öncelikle dinlerken hiç bir şekilde gülmediği belirtmek isterim. İnceden mide bulantısı da olmuyor değil. Benim canımı sıkan insanların konu ne olursa olsun bu gibi adamları sürekli gündemde tutmaları. Müzik ve sanattan bahsederken bile kötü örnek bu adam olamamalı. Arama kısmına yaz bakalım malum şahsın adını ortalama kaç günde bir hakkında sorular sorulmuş, örnekler, cevaplar verilmiş vs... Lütfen alet olmayın bu gibi ucuz adamların gündemde kalmasına.

3|0
    0|0
  • Yapmayın şunu yahu , adam internette dolaşıp böyle şeyleri görünce gaza gelip şarkı yapıyor sonra youtube'ta milyonlar beni izliyor diyor. Gerçek sanatçılar var ama onlar hep arka planda kalmışlar.Yine onları ön plana çıkartmak halka kalmış.Halk ne dinlerse müzik kaliteside o derecede artar.Yani suç halkın ...

0|0
    0|0
  • KS ye hoşgeldin ajdar.

0|0
    0|0
  • Ajdar,Kuşum Aydın,Fatih Ürek,Yılmaz Morgül,Arto...sanatçı sıfatını kolaylıkla taktığımız kolpa adamcıklardan bi kaçtanesi..sanatın bu kadar ucuzlaştığı bi yerde sanatçıdan bahsetmez imkansız..

0|0
    0|1
  • Serdar Ortaç sanatçıysa bu ülkede, Ajdar da sanatçıdır. Bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • ajdar reise laf yok :DDD

0|0
    1|1
Yükleniyor...