Quentin Tarantino'nun filmlerini nasıl buluyorsunuz?

Quentin Tarantino'nun tarzını kendinize yakın buluyor musunuz? Hangi filmlerini en çok seversiniz?
Benim en sevdiğim filmi Pulp Fiction'dır. Tabii diğer filmlerini de çok seviyorum, Tarantino'nun yeri çok farklı bende.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kill Bill ve Pulp Fiction arşivim içinde en ön sıralardadır. Her filminde ufakta olsa bir parçasında rol almışlıgı ise kendi has imzası ve tabi ki ayak fetişistliğini her filminde gözümüze sokar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tarantino Tim Burton vs. tarzlarını beğenmiyorum nedense. Hatta ilerde bir sinemacı olmak istediğim halde. Pulp Fiction fena değildi bana göre ama genel anlamıyla Tarantinoyu beğenmiyorum :)

0|0
    0|0
    • Tarzları beğenmiyor olabilirsin, başarıları su götürmez bir gerçek ve filmler bazı insanlar için fazla realistik veya karışık. Bazılarımız fazla düşünmeyi sevmiyor filmlerde.

• Bir filmi izlemeden sevip sevmeyeceğine karar veremezsin değil mi? Tarantinoyu vs. genellemek yanlış bir insanı %100ü ile kötüleyemezsin ya da tam tersi. İzliyorum değerlendiriyorum. Evet zevkler ve renkler tartışılmaz. Tarzlarını beğenmiyorum. Luc Bessonun tarzı bana daha yakın aynı şekilde Kim ki Duk öyle yani :)

• Sevip sevmemekten bahsetmiyorum, başarıdan bahsediyorum. Kavram spekülasyonu yapıyorsun.

• kimse rezervuar köpekleri'nden bahsetmemiş :(

0|0
    0|0
    • O tarzda filmler var, özgünlük açısından bunlardan bahsettim. Reservoir Dogs ile başlamamak gerekir bence Tarantino filmlerine.

• Adamım benim! Ayrım yapamam hepsi benim yavrularım <3

0|0
    0|0
  • Kill Bill ve Pulp Fiction gerçekten favorilerim arasındadır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende severim keratayı:)

0|0
    0|0
  • Adam sinemanın kralı

0|0
    0|0
  • çok severim en beğendiklerim sin city, django, death proof

0|0
    0|0
    • Sin City 2 çıkıyor bu ağustosta. Bilgin olsun. Jessica Alba ve Bruce Willis gene var filmde ama Tarantino yok.

• Tarantinoysa Gerisi teferruattır...
    Soysuzlar Çetesi, Kill Bill, Django

0|0
    0|0
Yükleniyor...