Sürükleyici film önerileriniz?

Arkadaşlar gerilim-aksiyon-psikoloji türlerinde etkilendiğiniz bir film önerir misiniz?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Üçünden de ağırlıklı filmler önereyim;
    Vanilla Sky, Scarface, The Truman Show, Pulp Fiction, Sin City, Seven Pounds, Kingdom of Heaven, The Notebook (Kızlar çok seviyor.), Brothers (Harika bir gerilim-dram'dır. Natalie Portman, Tobey Maguire, Jake Gyllenheal), Memento, Hooligans, The Number 23, Shame (Psikolojidir, anlamak zordur. Fazla seks sahnesi var fakat olayı adamın neden bu kadar cinselliğe ağırlık verdiğidir, olayı sonunda anlıyorsun. Cinsellik ağırlık değil, daha çok dram derim ben. Sahneleri de gerçek değildir, ama gerçekçidir. Yönetmenin diğer bir filmi olan Hunger'a da iyi diyorlar.), 500 Days of Summer (Biraz çerezlik, gerçek aşk ile ilgili.)
    Şu filmler de kendi aralarında benzer, DiCaprio'nun ikisi de;Catch Me İf You Can, The Wolf of Wall Street
    Şimdilik aklımdakiler bunlar.

0|0
    0|0
    • Cok cok tesekkur ederim kii, hepsini izlemeye calisicam ne guzel ayrintili yazmissiin ^^

• Sonra mesaj atarsan, daha da yazarım. Arşivden bakıp. Bitirince söyle. :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Goole gir film izle veya film seyret yaz çıkan sitelerde her konuda istediğin gibi film var..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • aksiyon yok ama akıl oyunları ve altıncı his bu dalda en iyi filmlerdir ikisinin de oskar ödülü var ölmeden önce izlenmesi gerek

0|0
    0|0
    • Akil oyunlari cok guzel ama altinci hissi izlemedim, tesekkurler

• Olsun olsun, cok arastirdim sozluklerde falan adamin gercekten hasta oldugunu yazmis cogu kisi :)

• ya film başından beri di caprio teddy diye bir polisti ama sonra sen adrewsin karını oldürdün falan dediler filmin en sonunda ruffalo ve caprio konuştu caprio hüzünlü bişey söledi ve idam edilmeye gitti ruffalo biraz hüzünlendi arkadan teddy dedi sonra film bitti :)

• 911 fılmını ızle gerılmekten tırnakların kalmayacak

0|0
    0|0
  • pasifik savaşı

0|0
    0|0
  • Baskın

0|0
    0|0
    • Tamamdir onlara da bir bakiyim, ilgin icin tekrar tesekkur ederim :)

• no problem sinyorita :D

• zorlu ikili azonce izledim güzel film tavsiye

0|0
    0|0
  • Sihirbazlar Çetesi

0|0
    0|0
  • Oblivion,
    Elysium: Yeni Cennet
    İtalyan İşi
    Banka İşi
    Daha aklıma gelirse söylerim :)