Sevgilisini eşli dans kursuna yollayan erkek hakkında neler düşünüyorsunuz?

Sevgilisini eşli dans kursuna yollayan erkek hakkında neler düşünüyorsunuz?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence yanlış yapan erkektir.Neden yanlış yapmaktadır?Çünkü, gün gelir o sevgili erkekten "Sen benim kursa gitmeme nasıl izin verirsin, hiç mi kıskanmıyorsun beni?" diye hesap soracaktır.Yapacaktır bunu. :)

0|1
    0|0
    • Beraber gidilince bir sorun çıkmaz ama tek gitmeye kalkarsan karşındaki bayanın vay haline..

Kızlar Ne Diyor 8

• eşine değer veren ve onun hoşuna giden bir hobiyi yapmasına izin veren bir erkek,eşine güvenen ve mutlu olmasını isteyen bir erkek...

0|0
    0|0
  • Nefes doğru demiş. Müthiş özgüvenli bir erkek. Böyle bir erkeğe sahip kadın, hayatta kafasını kaldırıp alıcı gözle dans eşine bakmaz!

0|0
    0|0
  • valla herkesin kabul edeceği bi durum değil bu dediğin sonuçta erkek bayan dans ediyolar değdire değdire şahsen benim erkek arkadaşım kabul etmez böyle bi durumu bakanlara bile uyuz oluyoken bide dans ettircek he birisiyle asla kabul etmez yollamaz bende gitmem zaten

0|0
    0|0
  • yazardım ne dendiğini onlarada şikayet ediyolar sonra

0|1
    0|0
  • Kendine ve karşısındakine güvenen erkek.

2|0
    0|0
  • dans etmeyi sevmiyor.

0|0
    0|0
  • nefese ktılıorm cok kıskanıyorsan da sende beraber gt

0|0
    0|0
  • güveni tam olan erkek :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• "O kurslara sırf hatun kaldırmak için giden malaklar var olum emin misin?" derim bu arkadaşa. Cidden öyle. Kız iyidir, eminim ama çevresi kötü be.

0|0
    0|0
  • kıskanç olmayan erkek

0|0
    0|0
  • Kadınıma dokundurtmam. Gideceksek birlikte gideriz arkadaş. Belki çok iyi bir partner olamayabilirim. Ama onu bu zevkten de mahrum bırakmam.

0|0
    0|0
  • öz güven kadın avuntusu.başka herif elleyecek dolayacak beline yok öyle.ben nereden bileceğim onun fikrini,zikrini..göndermem

0|0
    0|0
  • Bunun öz güvenle falan alakası yok.

Başka bir erkeğin kadınım dediğin insana dokunmasını kaldıramaz bu bünye.

0|0
    0|0
  • Az önce sevgilin senden dans kursuna gideceğim dedi sen de kıskançlık krizine girdin. Elimizin altında madem ks var soralım öğrenelim kim haklı, kim haksız dediniz değil mi?

Yollamam. Ben maço.

0|0
    0|0
    • Öyle olsa zaten sevgilimle giderim ama sadece sormak için sorulmuş bir soru :) Zaten ben sorunlarımı çözebilen bir insanım; başkalarına sormama gerek kalmıyor.

• Belki sen dans falan sevmiyor olabilirsin. O da gitmek istiyordur falan. Ne bilim attık tutmadı işte :(

• :)

• Öyle erkeğin ben ta...

güvenle felan alakası yok,kadınım dediğim insana başkası dokunamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...