Düzenli kitap okuyan var mı arkadaşlar (ne tür seversiniz paylaşın)?

ben eskiden düzenli okurdum ama üniversite periyodu beni alt üst etti bende bu sıra pek okumuyorum yeniden başlayacam okumaya önerileriniz neler uzun bir aradan sonra tekrar severek okumak için nasıl bir kitap tercih etmeli?

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 7

• Kızıl Darı Tarlaları - Mo Yan
    Bozkurtlar - Hüseyin Nihal Atsız

0|2
    0|0
  • Ben de seninle aynı durumdaydım iki hafta oldu başlayalı 4 yıldır okumuyordum. Ben ihsan oktay anarın yedinci gün ile başladım. Başlangıc icin agir ama ihsan oktayı seviyorsan güzel kitap. Şimdi zar adamın pesindeyi okuyorum. Bence sürükleyici ve akıcı tercih etmelisin polisiye tarzı falan. fazla edebi olmasın.

0|1
    0|0
    • polisiye iyidir benim 4 yıl olmadı bu yıl bir kaç kitap bitirdim ama normal standardımı bozdum :)

• Rica ederim ne demek. Bir re bu yıl için var mı bilmiyorum da geçen yılın Türkiye de en cok satılan listesi var dı. orda da güzel kitaplar vardı. Nerde olduğunu hatirlamiyorum ama kücuk bir arastirma ile bulabilirsin

• aynen zor olmasa gerek sağolun

• Moğol tarihi, Türk tarihi, Türk istihbaratı, yakın tarih, komplo teorileri, tarih de liderlere düzenlenen suikastler

0|2
    0|0
    • tarih istihbarat güzel gerekli ama komplo teorileri ne kadar sürükleyicide olsa gereksiz gibi

• eyw hemen bakıyorum çok teşekkür ettim

• rica ederim kardeş

• dan brown kitapları çok güzeldir tavsiye eder.

0|1
    0|0
  • okumayı severim ama şu an pek bir kitap yok elimde , güzel oluyor bazı insanlardan daha iyi dosttur kitaplar

0|1
    0|0
    • en azından hayatıın çetrefilli zorluklarından uzak kalıyorsun bir müddet :)

• hayatın zorluklarını severim kolay, rahatı herkes başarır ben herkes değilim, kitap insana değişik pencereler sunar, değişik karakterleri, düşünceleri görmemizi sağlar o yüzden

• aynen öyle bazı şeyler hayatın içinden olduğu için yaşamadan tecrübe kazanıyorsun adeta

• Hacı bilim Kurgu olsun günde 1 kitap bitiririm

0|1
    0|0
  • siyasi

0|1
    0|0
Yükleniyor...