Yani elenip ya rezil olursam? Fikir verir misiniz lütfen?

Arkadaşlar ben yarışmaya katılıcam şarkı yarışması ama tırsıyorum, eğer elenirsem diye. Yani elenip ya rezil olursam? Sesim gerçekten güzel ama rakiplerimin de güzel. Ve televizyonda olduğu için daha çok tırsıyorum. Orada arkadaşlarımda görecek ve ben biraz insanların ne düşündüklerine de bakarım. Çıkarsam ya this is me ya da afilli yalnızlık şarkısını söyleyeceğim (sizde önerebilirsiniz sesime gidenlerden seçeceğim, pop ya da rock olursa sevinirim) Katılırsam sizce ne söyleyeyim? Ve katılayım mı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• KEndıne guvenıyorsan kımseyı dınleme rezıl olacagım degıl kendıme guvendım cıktım azım ettım ya basardım dersın ya da tecrube oldu denedım ama ınanmak basarmanın yarısı mısalı dene en azından dersınkı keske dıyerek pısman olmazsın oz guven burada cok ısıne yarayacak basarılar ALLAH gonlune gore versın

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederiiim:) deneyeceğim

• Gerçekten çok teşekkür ederim:)

• Rıca ederım saygılarımla

Erkekler Ne Diyor 2

• ileriki bir zamanda en azindan yapmadigin icin pisman olmazsin katil gitsin bea :D

0|0
    0|0
    • Of bende onun için istiyorum ama kafam çok karışık

• Evet ama işte pof

• bos yerine stres yapiyosun su an

• Adinin bas harfini ve son harfini soyle bakalim sansli mısın. Ciddi yim

0|0
    0|0
    • Uyanik ya kesin bir tanigimi onaylamak icin soruyor :D

• Sansizsin :) olsun iyi sanslar yinede. Hangi program

• Şansızmıyım?:dddd neyse. O ses çocuklar ksısowowjs

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende dusundum ama elenırsem dalga gcecerler ve rezıl olurum korkusu var bulasma bence

0|0
    0|0
    • Ya bilmiyorum ki, katılmak harbi istiyorum. Ama çok çekingenim normal hayatta da. Gerçekten gayet iyiyim hatta bir kaç kere sahne aldım, karaoke salonlarında, koroda. Ama bu daha büyük sonuçta heyecan yapıp maf ederim korkusu var

• orda provalar oluyor ama kamera karsısında degısır ısler tabıkı, cok katılmak ıstıyorsan karart gozunu hayata bır kere gelırım de gıt

• Evet biliyorum ama işte heyecaan ooff

Yükleniyor...