Türkçe RAPi siz nasıl buluyorsunuz?

Türkçe RAP sizce nasıl? Gelişiyor mu batıyor mu? Newschoollar kötümü iyi mi? (Newschool favorim: Tankurt Manas Oldschool favorim: Ceza-Joker)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Hidra, Sehabe ve türevlerini rap alanında başarılı buluyorum ve dinlerim de. Genel olarak rap ve hiphop sektörüne düşkünümdür zaten. Nigga rapinden hiç hazzetmem istisnai olarak.

0|1
    0|0
    • Hidra nın yaptığı rap nigga grubuna giriyor ama yorumun için teşekkürler.) +1

• Hayır o protesto ettiği belli bir konu yok. Örneğin TUPAC=Zencilerin yaşama biçimini konu almıştır HİDRA=Şu anki iktidarı gibi belli bir konuya yoğunlaşması gerek. Aslında nigga rap yaygın bir kelime değil onun yerine protest rap kullanılıyor.

• Anladım Teşekkürler :3

Kızlar Ne Diyor 3

• türkçe RAP sevme olursa yabancı

0|0
    0|1
  • Sago hariç tırt.

0|0
    0|0
  • Dünyada Eminem gerçeği oldukça diğerleri hep bana boş gelicek maalesef..

0|0
    0|0
    • Rapin anlami ritimli siir demektir. Siirde anlam icin dinlenir. Eminem kendi dilinde harikadir kelimelerin efendisidir anlatilani anlamadikca rap dinlemek mantiksiz

• Ona bakarsan cogu zaman hızlı söylendigin de türkce raplerde anlasılmıyor
      Rapin anlamı ritimli şiir olabilir de en iyi sekilde yapmak gerekir artık herkes rap yapıyor rap dinleyen insan bile degilim sadece Eminem dinlerim

Erkekler Ne Diyor 4

• Anıl piyancı - Groginin bazı sarkıları güzel ama daha cok calısmaları gerek valla benı yanlarına alsalar meşhur olurlardı

0|1
    0|0
  • Saçmalığa bak. Türkçe rapdan bahsediyoruz grubun adı İngilizce :D
    Bu kafayla Türkçe rap ilerlemez usta

0|0
    0|0
    • Newschool oldschool argo gibi düşünceksin kardeşim hani ye yo der gibi. Ya da bir makineye verilen isim gibi (örneğin presleme makinesi vb...) dile böyle geçtiği için öyle deniyor Yeni mcler=Newschool eskiler oldschool oluyor grup değil yani :)

• Buna cidden güldüm.

• Anladım kardeş ama yine de böyle terimler yerine Türkçe terimler bulunmalı. Adamlar selfie ye bile iki gün de öz çekim dediler buna mı bişey bulamıycaklar :)

• rap'ın hıc bır turunden zevk almıyorum ne yerlısınden ne yabancısından zevk...

0|0
    0|0
  • Türkçe rap dinleyen mi var hala 21. yy ın Türkiyesinde..

0|0
    2|0
    • Senin yok dediğin kitle Türkiye'de sanatına en çok bağlı kitledir kardeşim

Yükleniyor...