Siz kimsiniz, biliyor musunuz?

Detaya gerek var mı bilemedim belki güncellerken aklıma gelir ama siz kimsiniz?

Güncellemeler:
Ya herkes gibisiniz ya da hiç..Ortanız yok mu?
Anlamadığım kadınlar kendini bilmiyor mu?

0|0
25|40

En İyi Erkek Görüşü

• Çevremin algısıyla kendi algım arasında bazen ucurumlar olabiliyor. Kendimi naif , sıradan ve sürekli hayatı anlamaya çalışan, doğru bir yerde durmaya çalışan dedigim gibi sıradan biri olarak goruyorum. Ama beni yakından tanıyanlar cidden özel biri oldugumu söylüyorlar. Birinin özel biri olması gibi birsey olamayacagını dusunuyorum, sanirim hayatımdaki insanları mutlu eden sıradan bir insanım o kadar.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Çocuklarını ve eşini çok seven, iyi bir aile babası,

Dürüst ve dürüstlüğü yüzünden amirlerinin korktuğu bir devlet memuru,

Sakin karakterde ve mantığa önem veren,

Hırsına yenilmeyen,

Dikkatli bir ademoğluyum ben.

3|0
    0|0
  • Varoluşa fazla takmışım,kafada hep bir "bulantı"yla dolaşırım .Gerçekte başkaları için yaşar, yaptığım her şeyin kendim için olduğuna inanırım.İroni yaparım,herkes ciddiye alır.Ciddi olurum,fazla ironik deyip geçerler.Sitelerde kendinizi anlatın kısmını bile doldurmayı tam beceremezken,herkes hakkında atıp tutarım.Çok okurum,az yazarım.

1|0
    0|0
  • hiç bi kızın bakmadığı, hiç kimsenin önemsemediği, hiç bir baltaya sap olamamış, ezik, asosyal, saplantılı, kronik depresif, karamsar, kötümser, abaza ama kızlarla arası andromeda galaksisiyle güneş sistemi kadar uzak olan, hangi kıza yaklaşmaya çalışsa (kader midir nedendir) kızın (ama işi çıkar, ama işi bırakır, ama başka bir sebepten) sittir olur gider, kaybolur. ben hangi işe girsem, bir de bakarım iş bana çoktan girmiş te benim çıkmamı bekliyor. ne gülümsemem samimi, ne sempatim karizmatik, ne yakışaklılık ne de dinamizm, ne umut ne de hayata tutunmuşluk. benim kim olduğumu sorana selam olsun ama boşversin beni. Benim adım HÜSRAN.

1|0
    1|0
    • Fazla ajite...

• Arkadasım kendin için kötü cümleler kurmuşsun bence öncelikle kendini sevmelisinki baskalarıdaseni sevsin seni önemli saysın..Sen belki farketmiyo olabilirsin ama sana değer veren insanlarda vardır..

• teşekkürler arkadaşlar. valla beni düşünen insanlar da varmış tanımasalar bile :D

• herkesinin çoğunluğa göre kendini farklı gördüğü nokta vardır ben de o noktalarımı yani kim olduğumu biliyorum

zaten her oyuncak aynı malzemden yapılır birine farklı ses koyarsın diğerine farklı kaş olur sana edi ile büdü

herkes de farkını biliyorsa biliyordur kim olduğunu

1|0
    0|0
  • Sorunu Cevaplayacak birisiyim, Çok özelim :) neden diye sorduğunu farzediyorum, özel hissediyorum kendimi senden bile özel :))

1|1
    0|0
  • Cadde ve sokaklarda yanından geçen birisiyim. Dolmuşta kulaklığını takıp, öylece oturan birisiyim.

Otobüste pencere kenarına oturan ve kafasını cama yaslayıp, gözlerini bir noktaya kilitleyen birisiyim.

Herkes gibi sıradan görünen lakin kendi galaksi boşluğunda sürüklenen birisiyim.

0|0
    0|0
  • Gece gökyüzünde kendini bulan, klasik müzik tınılarıyla sevdiceğin sesini harmanlamaktan hoşlanan, hayatının kadınını bulmanın mutluluğuyla heyecandan yerinde duramayan, onlar gibi ama onlara benzemeyen, kendi halinde bir insanım.

1|0
    0|0
  • Amacın ne senin, herkes senle böyle bi fikir çatışmasına girsin sen onlara daha zeki olduğunu göstermeyemi çalışıyosun, eleştiriyorum sakın ters konuşma :) ama Geniş bir görüşün var bilgilisin kültürlüsün yalnız mütevazi değilsin :)

1|0
    0|0
    • Ooo bir dakika...Ben kimseden üstünüm demedim, demem de ki değilim...Mütevazi değil miyim?O konuda çok yanılıyorsunuz...Gerçi bunu benim söylemem yanlış ama olsun...

• bak ben seni öyle hiç eleştirmedim, sen niye beni öyle eleştiriyosun, daha ılımlı bişeyler beklerdim senden, neyse teşekkür ederim.

• Diyorsanız hani dedim demiyorsanız alınmayın...Sadece ön yargılı olmayın yeter...

• Rahatsız.

1|0
    0|0
    • Bende kafa uğuldaması yapıyor. Arı kovanı gibi..

• Kovalayalım...

• Tamamlanmamış...

Mantıkçı, Asi,Bazen çok rahat,bazen çok gergin.. Genelde zor.!

Benim gibi birisine ben bile katlanamam..

1|0
    0|0
  • Ben milyarlarca yıl sürmüş ve hala devam eden bir değişimin bir parçasıyım. Et, kemik, kan, idea ve düşüncelerin birleşimiyim.

Ben neysem oyum.

2|0
    0|0
  • siradan birisiyim... sadece biraz fazla hirsliyim isim konusunda o kadar

2|2
    2|0
    • Sıradan? Buna düpedüz çaktırmadan mütevazi olmak hatta ironi denir!

• cekilmedigimden eminim :) birileri beni cekemiyor nedense... sanirim 31. olmamandandir

• Kutsal Sayı durumu...Yazık olmuş diğerlerine kapmışsınız...

• Ozan Karadağ :)

1|0
    0|0
  • olduğum gibiyim.

1|0
    0|0
  • hiçim

1|0
    0|0
  • biz herşeye esirgeyen ve bağışlayan çokca esirgeyen çokca bağışlayan rabbin adıyla başlayan adamlarız.

1|0
    0|0
  • Hallac-ı Mansur gibi "Ene'l Hakk" dicem ama buraya kabul görür mü bilmiyorum...

Kendimi tanıma evresindeyim... sadece esprili dışardakine göre sempatik olduğum söylenir... hatta ticaretle uğraşan esnaf yüzlü olduğumu söyler...

1|0
    0|0
  • her şeyi tek başına başaran sakin mutlu biriyim

1|0
    0|0
  • hayatın akısına gore hayattan zevk almaya calısan biriyim

1|0
    0|0
    • Nabza göre şerbet hayatı sizinki yani?

• Arkeoloji mezunuyum olsun o kadar...

• insanın meslegini hayatına ve yasantısına yansıtmasına guzel bir ornek olmus sizinki

• doğdum, büyüdüm, az biraz geliştim, boyum uzadı, beklemedeyim...

1|0
    0|0
  • Ben, beni bildim bileli Ne ben, beni buldum kendimde Nede kendim, beni buldu bende

1|0
    0|0
  • evet biliyorum biraz sevecen biraz espirili biraz da asabi biriyimdir

1|0
    0|0
  • Aslında bir kendimi çok farklı görsemde bazen cok basit görürüm sonuc olarak Allahın kuluyum..

1|0
    0|0
  • kim oldugumu, hafızasını kaybetmiş biiriinden bir tık daha fazla biliyorum hepsii bu

1|0
    0|0
  • herkes gibi herkes kadar insanım.yaşayan,hisseden,mücadele eden biri...ve seven...

1|0
    0|0
  • kapitalizmi dödüren çarklardan biriyim.

1|0
    0|0
  • Ben bilmiyorum.

1|0
    1|1
  • Bir varmışım Bir Yokmuşum!

1|0
    0|0
    • Masal gibisiniz...En güzeli...

• Lütfen kusuruma bakmayın.. Ne kadar mahçup duruma düştüm anlatamam.

• Tamam sorun yok...

• "Beni bırak, sen kimsin?!" -Recep ivedik

0|1
    0|0
  • Ben playmaker ve 05.05.2011 tarihinden bu yana kizlarsoruyor.com üyesiyim. 23 yaşındayım. Bu sitede elimden geldiğince arkadaşlara fikir veren onlardan fikir alan, bilgi paylaşmayı seven, resimde de olduğu gibi görünen biriyim..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 25

• Ben bir balığım , denizin içinde onca balığın arasında kaybolan o küçük balığım..Acılarımın şahidi ise sadece deniz...

Ben tombik burunlu , oksijene ihitiyacı olan ilginç bir balıgım ama ne zaman kafamı denizden çıkarayım desem oksijensiz kalıp yine derinliklerime çekilen minnacık balık.

1|0
    0|0
  • Ben ulaşılması güç insan hatta bazen kendime bile ulaşamadığım bi insan..

Ne tamamen sıradan ne tamamen bi hiçim..Şuyum ya da buyum demicem.Çünkü sürekli düşünen ve kendini geliştirmeye açık bi insanım yani burda söyliyeceğim bi' özelliğimin gün gelipte değişmeyeceği ne malum?Kim olduğumdan çok kim olmaya çalıştığım önemli..Hayatı,insanları ve kendimi anlamaya çalışan, doğruyu arayan, hayatın güzel yanlarına bakmaya çalışan ve vicdanım rahat bi' şekilde ölmeye hazırlanan biriyim...ya da bunları yapmaya çalışan biri diyelim...

Peki SİZ KİMSİNİZ?

1|0
    0|0
  • Anne yim , eş im , kardeş im gerisi herkez kadar

1|0
    0|0
  • Ben kendimi biliyorum da... Etrafımdakiler beni 40 sene de geçse bilemez, anlayamazlar :)

1|0
    0|0
    • Bu güzel bir şey mi sizce?

• Aslına bakarsan başlarda kendimi ifade etmek konusunda zorlanıyordum ya da bunun için üzülebiliyordum. Sonra Mevlana dediğini gördüm; " anlattıkların, karşındakinin anladığı kadardır." Bende pek fazla takmamaya başladım. Sonuç olarak ben kendimi biliyorum, Allah biliyor.

• Herkes gibi olmayı hiç olmaya tercih eden bir insanım, kendimden yana emin olduğum tek şey bu.

1|0
    0|0
  • Ben kafasında büyük hayaller kuran gerçeklerle karşılaştığında bir adım geri atması gerekip aksine bir adım ileri atan..bilmeye aç biriyim..herkes gibi miyim?bilmiyorum bunu ama bir tuhafsın lafını çok duyduğum için belki biraz herkes gibi değilim ama özünde herkes aynı değil mi?

0|0
    0|0
  • dünyanın kısa,sıradan ama garip insanlık hali hikayelerinden biri:)

2|0
    0|0
  • insanların hala bende göremediği bir çok yönümün olduğunu düşünüyorum sıradan olsaydım kimse bana gizemlisin demezdi.Nickimi bu şekilde almamın bir diğer nedenide bu aslında.

0|0
    0|0
  • Ben kimim..

kendimi tanıtmakta başarısızımdır çoğu zaman...Ben 31 yaşında şu an çalışmayan amaçlarını nereye koyduğunu unutmuş, her gün sıklıkla onları didik didik arayan biriyim..

Ben meraklı bir kediyim:P (kedi canımı benim gibi oldu)

0|0
    0|0
    • Farkındalık yok mu işte o güzel bir şey... (Bir de Prenses Süreyya var ama...Ve "Beril sen dev bir kedisin" durumu...Kaçın!)

• Rica ederim deyince değirmende kavga bitmiş...Bence rica ederim yazın üzerine laf söylemeyelim... (Gerçi o sen bilirsin olacak ama olsun)

• :) Rica etmek candır...Ayrıca çok izledim bu ara çok bütün replikleri aklımda..:P

• çok hırslı tuttuğunu koparan,inatçı,grurlu,sinirli,sinirim çabuk geçer,insanları kıramayan,duygusal,cıvıl cıvıl kıpır kıpır bi bayanım...

görünüm olarakta caroline benzetiyolar :)

0|0
    0|0
  • Ic dünyamda güclü dis dünyamda gücsüz/ asabi / asi bi insanim.

dahasida var ama orasini bosver zaaten sürekli huy degistiriyorum..

0|0
    0|0
  • ıkı kolu ıkı bacağı olan ömür tüketmeye çalışan bi insanım aman ne farkeder senın ıcın :D

0|0
    0|0
  • sradan biriyim :) gayet sıradan

0|0
    0|0
  • Ben Asla denilecek bir insanım..

0|0
    0|0
    • Ne açıdan?

• Ne kadar ıyı bır ınsan 'Asla' onun gıbısı bulunmaz

Ne kadar kotu bır ınsan 'Asla ' onun gıbısı olmaz..

Yanı kısıye gore degısen ır ınsanım.. Karakterımı ya da dusuncelerımı sabıtlemem..

Körü körüne bır duyguya baglanmam..

• Nabza göre şerbet oluyor bunun Türkçesi ama neyse...

• ben senim aslında ama çaktırmıom dostum.

0|0
    0|0
    • Orası biraz zor ama siz bilirsiniz...

• Atar? Yapmıyorum da açıklama gereği duydum siz de gider yapmayın bence... Etki tepki durumu olmasın... Benden bir tane daha olması kabus gibi olurdu benim için herhalde...

• ahahah :D bak bu bnm içinde geçerli bişi :D

• kimliğimi arıyorum

0|0
    0|0
  • Kıskanç kaprisli ve itiraf etmek gerekirse bencil.. Bu benim! haa bide nazlı sımarık..

0|0
    0|0
    • Seviliyor musunuz bunca 'kötü' özelliğinize rağmen?

• sitede acık sözlülük yada gizlilik yerine kendi isminle yazmak sanırım kötü birşeymiş..

• Onu mu dedim ben? Bana sadece olumlu şeyler hatırlatmıyor saydıklarınız hepsi bu...Hem öyle olsa ben de gizliden cevap yazardım ondan kolay ne var...

• Ben kimim- Candan Erçetin

0|0
    0|0
  • Hayır, bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • kendi mutluluğumu bırakmış insanların mutlu ederek mutlu olmayan çalışan biri;)

0|0
    0|0
  • ben kimim ,niye geldim,amacım ne?

0|0
    0|0
  • realistim biraz sanırım şekilciyim.

0|0
    0|0
  • dengesiz hareketleri olan :) kucuk, sevimil bi sey :)

0|0
    0|0
  • Ben Bir Hiçim:))

0|0
    0|0
  • kısmen biliyorum. genel olarak da fena değilim; ruhumun gözüme çarpan bazı nahoş detaylarını temizlemeye çalışıyorum. temizledikçe altından farklı katmanlar çıkıyor; bu kez onları öğrenmeye başlıyorum.

böyle sürüp gidiyor.

1|1
    0|0
Yükleniyor...