Yurtdışı - Kararsızlık çekiyorum?

Bedava yurtdışı gidiş dönüş uçak biletim var :) Nereye gideceğime karar veremiyorum - Öğrenciyim para durumum çok iyi değil 300-500 liraya en fazla nereye gidebilirim :D

0|1
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Irağa git bak bakalım işidciler napıyorlar sonra atla gel.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• havalanına git bir kahve iç geri dön bence :D

0|2
    0|0
    • Hahahha :D Kahve bence pahalı olur bir soğuk suyla döneyim evime..

• daha mantıklı :D bileti satma imkanın varsa sat parasıyla da alışveriş yap :D D

• edirneden dışarı çıkılmaz o parayla :)

0|1
    0|0
  • Tayland'a bir göz atmalısın dostum.

0|0
    0|0
  • Günü birlik olursa vizesiz heryere gidersin :D (Vize alırken genelde nakit birikimin var mı ya da kredi kartın var mı diye bakıyorlar) Yurt dışına gideceğine Türkiye de yüzlerce türde yer var. Tarih mi seviosun doğudan batısına kadar tarih kokuyor ülkemiz. Huzur mu seviosun git karadeniz ovalarında gezin :) deniz mi seviosun akdeniz, ege cennet gibi oluyor. Ne yapıcaksın yurtdışında, orda olan herşeyin fazlası burada var.

0|0
    0|0
    • haklısında bedava yurtdışı biletim var :D Kullanmam lazııııımmm :D

• biletin varsa yaz festivalleri olan bir yere gidebilirsin. uyku yok herkesle arkadaş olabiliosun :D yatacak yer sorun değil sokakta bile yatılıyor :D sadece vereceğin para yemek parası oluyor. alkolü sağdan soldan otlanabiliyorsun :D Ama TL nin yüksek olduğu ülkelere gidersen rahatça gezebilirsin tayland da eğlenebilirsin ama herhangi bir otelde kalmaya kalkarsan dolar üzerinden çalışıolar ama sokakta gezip dolaşıp eğlenmeye harcıcağın en fazla para 500 lira. Ben gittim bir tur ile otele gittik otelde yemek yedik ilk gün serbestti herkes gezdik falan çok ucuzdu. ama gezilere falan katıldık gezi başına 50 dolar aldılar. tur parası otel parası gezi parası (5gün) 2800 lira tuttu orda şehri kendimiz gezerken harcağımız para 600 küsurdu. O da herşeyi merak ettiğimizden deneyelim dedik ondan okadar oldu :D

• Hırvatistan

0|0
    0|0
  • Ukrayna'yı tercih eder o parayı bi' gecede yer sonra da evime geri dönerdim..

0|0
    0|0
  • 300-500 liraya letonya, bulgaristan falan gidebilirisn anca oraya paran yeter harcamalara :D diğerleri gerçekten cok pahalı.

0|0
    0|0
  • polonyaya git bir 2 hafta kadar idare edersin sanırım

0|0
    0|0
  • o parayla en fazla suriyeye gidersin :D :D: D

0|0
    0|0
  • Kıbrısa git yavru vatana kazandır ele ne kazandırıyosun :D

0|0
    0|0
  • afganistana git :) ya da frika felan onlar anca keser seni

0|0
    0|0
  • Paris yapıştır.

0|0
    0|0
  • romaya git. kızlar sever romayı

0|0
    0|0
  • bana satt :)

0|0
    0|0
    • Amsterdam brüksel Prag paris Münih Budapeşte viyana milanı paris roma üsküp atina Londra :) birine gidebilirsn satarsam. 2015 hazirana kadar geçerli

• sadece pasaport 450 euro

0|0
    0|0
  • Kıbrısa git bence.. ;)

0|0
    0|0
  • o parayla sakın gitme 2 gün otelde kalsan bitti o para

0|0
    0|0
  • brezilya-rio de jenerio

0|0
    0|0
  • Tercih yapalım sen ver bileti bana sen eve ben laswegasa gideyim. D

0|0
    0|0
  • Sakın o parayla gitme bir yere dilencilik yaparsın sonra

0|0
    0|0
  • bence hiç gitme yurt dışı cok sakat

0|0
    0|0
  • parise git gel bir gece bile yeter değer artar bile

0|0
    0|0
  • s4 m

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Avrupa disinda bir yer dusun, cunku 300-500 TL, burada 100-170 euro yapiyor. Bununla hic bisi yapamazsin, belki bir gunluk otel ve bir muze ziyareti edebilirsin.

0|0
    0|0
    • çok sürpriz bir bilet oldu. :D Beni sıkıntıya soktu açıkçası. Çünkü kullanmakta istiyorum 2 güne bari indireyim şu yolculuğu..

• Evet zaten yazıldığım dil kursunun hediyesi bu bilet.. Yabancı dilim çok iyi olduğu için gitmek istiyorum. 1 senesi var biletin bu süre içinde para biriktirebilirm sanırım. Çünkü aileme söylemeden gitmek istiyorum

• Super o zaman. Aceleye getirme, bi' guzel para biriktir. Sonra ver elini Munih, Amsterdam, Paris, Bruksel... Bana da beklerim.

• Irana git

0|0
    0|0
  • Parissss hayalimdeki tek yerrrr :)))

2|0
    0|0
  • 300-500 lirayı para mı sanıyosunuz siz yavvv.

0|0
    0|0
    • ailemden para alamam :/ Birikimle de o kadar olucak en fazla.. Bilmiyorum ki canım yaa

• Gidiş-dönüş biletin var ama gidiş yeri belli değil mi?
    şuana kadar maddi açıdan çok ucuz olan tayland-bangkok'u duydum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...