Sadece eski yeşilçam filmlerinin olduğu bir sinema açılmasını ister miydiniz?

Ben şayet isterdim, o günleri o ortamı yaşamak için. Bir de sinemada eskisi gibi izleyiciler rahatça konuşabilecek, filmin en heyecanlı sahnelerinde triplere girecek güzel olurdu :D

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• offf yarama tuz bastın vallahi :) evet olsa harika olurdu... şu dönemde çoğunluk gündemde olduğu için çok az kişi yeşilçamla ilgili konuşuyor ben de bunun sıkıntısını yaşamaktayım...

mesela sinematurk denilen site türk filmleri künyeleri konusunda oldukça zengin ancak forum formatında olmadığı için diğer üyelerle yorum ve sohbete pek imkan sağlamıyor.. bir film hakkında yazdığınız bir yorum bile yöneticilerin onayından geçip 24 saat içinde yayınlanıyor... bu da sohbeti tartışmayı imkansız kılıyor..

0|1
    0|0
    • ben de bu yeşilçam hastalığına geçen sene bu zamanlarda yaz ayları akşamında evde yapıcak birşey bulamamaktan bir türk filmi açıp izleyesim gelmişti... ve izleyip de sevdiğim ilk film Ayhan ışık'ın "ölümden korkmuyorum" adlı macera filmiydi.. o yüzden bende ayrı yeri vardır... diğer türk filmlerini izlememe devam etmeme o film neden olmuştur..

• 70'ler toplumsal siyasal, aşk, macera, polisiye ne ararsan var sanatçıların doruk noktasıdır bu yüzeden tartışılamaz bir dönemdir.

• evet aynen öyle :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok güzel olurdu...^^

0|1
    0|0
  • Aynennn nerdeeeee. Simdi parasi olan oyincu. Parasi olan ottan boktan film cekiyor.. Yesilcamdakiler dogal imkansizliklar icinde yukselmisler. Simdikiler o filmlerin tadini vermiyoooo

0|1
    0|0
    • Ben de şimdi o tadı alamıyorum ne azık ki, çoğu yapmacık geliyor bana. O filmdekiler sanki yaşayarak oynuyorlardı.

• Aynen. Birde kaliteli insanlar oynuyor. bir Kemal Sunal, bir Turkan Sorayy gelir miii. Simdikilerin cogu tirtttrr

• açık hava sineması olsun arabalarla izlenen ya da oturup çimlere izlenebilen

0|1
    0|0
  • yok be güzel değil ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Müjda Ar filmlerini de oynatırsan neden olmasın :D

0|1
    0|0
  • tv onları bitirdi zaten. o tad yakalanamaz

0|1
    0|0
  • Restorasyonlu olursa çok güzel olur. Canlı renkler vs. ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...