Dhoom 3 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Efektleri biraz hollywood çakması gibi geldi. Konu felan güzel ama klişe tabi danslar ve oyunculuklar içinizlenir tabi birde AAMİR için :) Görüşleriniz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hint Filmi sevmem

0|0
    0|0
    • dünyaca ünlülermi bunlar

• Taare zameen par, 3 idiot, My Name İs khan hint filminden izlediklerim bu kadar, duygu yoğunluğu fazla filmler az bütçeyle çok işler yapmışlar!

• Onlar herkedin bildigi filmler bollywood kocaman bir sektor ve turk kulturune yakin bizim oyuncular pek yonelmiyo ama sacmaliyolat

Erkekler Ne Diyor 6

• bence gayet güzel diğer serilerinide izledim hepsi gayet güzel sadece 1 biraz sönük kalıyor diğerlerinin yanında hintlilerin hayal gücü gayet güzel işliyor senaristlerin

0|0
    0|0
  • İzledim idare eder hikayesi olmamış ama aynı tarz 50 tane film var.

0|0
    0|0
    • prestijden alıntı yerler vardı. Ama baya fazla ünlübi sektörmüş hindistanın herhalde. Pisler felan ama nasıl bu kadar popülerler bilmiyorum

• Bollywoodu sevmiyorum ben

0|0
    0|0
  • don 2!!! don 1!!!

1|0
    0|0
  • Gayet güzel filmdi bence sadece efektleri çok uçmuştu. Ama yinede güzeldi

0|0
    0|0
  • İzlenmeli

0|0
    0|0
    • başka bollywoodfilmleriizlednizmi

• Genellikle kitap okurum TVden uzagm filmdende

• o zaman hollywoodfilmide pek izlememişsiz. Prestijfilminden sahnelerialmışlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Sırf Katrina var diye izlemiyorum, o oyuncuyu görmeye tahammülüm yok -.-

0|0
    0|0
    • çekici kadın be. D bizim erkek kuzenlerde sırf katrinayı izlemye gittiler :D

• Jab Tak Hai Jaan yüzünden sinir olmuş olabilirim =D Hiç bir filmde bir karaktere bu kadar sinir olmadım desem yeridir. İtici geliyor bana.
      Kajol, Asin, Deepika'yı çok severim ama^^ Keşke Katrina oynamasaydı =(

• Deepika makyajsiz fenaa :( kajolla katrina kiyaslanamaz bile oyinculuk olatak kajol yillarin oyuncisu asin zaten esmer guzeli

• Brn bayıldım filme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...