İzlediğim filmin etkisinde çok kalıyorum. Ne yapmalıyım?

evet başlıkta söylediğim gibi nadirfilm izlerim fakat izleyipte çok hoşuma giden bir fimin aşırı derecede etkisinde kalırım ,2 sene önce şehir dışında oturan bir kıza aşık olmuştum,ve o istemedi reddetti sonra 1 sene içinde zar zor kendime geldim çünki ilk kez böyle birşey yaşamıştım,işte o zamandan beri ne zaman duyguaşl birfilm izlesem kendimi kötü hissediyorum arada ağladığım bile oluyor ne yapmalıyım en son izleyipte ağladığım filmin adı ' Hırçın Sevgilim ' (Korelilerin çektiği değil )

0|0
817

En İyi Kız Görüşü

• Ama hırçın sevgilim de güzel bir filmdir, duygusal birisin , bu tür duygusal gerçek hayatından belki de bir şeyler bulduğun filmler seni etkliyordur, bundan bir şey bazen bende de olur. Yalnız benim anlamadığım şey erkeklerin duygusallaştığı zaman bunu bir hastalık gibi görmesi , biz maç izleyince heyecanlı yerlerinde reaksiyon verince kendimizi garip hissetmiyoruz , siz neden duygusal olmayı garipsiyorsunuz , küçükken annelerinizden şevkat beklediğiniz ne çabuk unutuyorsunuz ;)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler ;)

• rica ederim :) yorumlara şöyle bir bakıyorumda kimse bir kaç kişi dışında kimse ciddiye alıp bişey yazmamış

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• bence izleme link

0|0
    0|0
  • Aşık olunca öyle olur hep kardeş. Her aşk filmin başrolünde "sen ve o" olur.

Yalnız değilsin...

1|0
    0|0
  • bende korku,gerilim filmlerinin etkisinde kalıyorum ya uyuyamıyorum sonra 2 ay felan :D

o yüzden hiç izlemiyorum :)

0|0
    0|0
  • izlediğin filmin etkisinde kal.

0|2
    0|0
  • kal. yani nasılsa etkileniyoruz bir şeylerden. sen de filmlerden etkilen, ne olmuş.

0|0
    0|0
    • Nasıl ne olmuş ya :) kötü hissediyorum kendimi ama

• :) bence şaşırılmayacak bir tepki bu. kötü hisset, bunda olmaması gereken bir yan göremedim.

• film o evladım yalancıktan ağlıyolar,normalde gülüp eğlenen tipler. vallaa bak.

0|0
    0|1
  • nekadan banel.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Reel hayatta tadamadıklarını film izleyerek tadıyorsun ve her 1 film izlediğinde mezarına kürek vurmuş gibi olursun kendi mezarını kazarsın , sonu gelmez.Sen o aşk filmlerini izleyerek o günün acısını tekrar yaşatıyorsun içinde tıpkı kabuk bağlamış yarayı kaldırmak gibi.Bir zaman sonra bu hoşuna gitmeye başlayacak , sürekli aşk filmi izleyip ağlamak vs.Sonra depresyona gireceksin.Şöyle bakınca zararsız bir durum gibi gözüküyor ama bak gel sen beni dinle.Daha sonra nasıl olsa film izleyerek tadıyorum reel hayatta çabalamama gerek yok dersin.

Mesela "abi aşk acısı çekiyorum akşam içelim bea " diyen insan tipleri vardır.Bahaneleride unutmak için içiyorum derler.Fakat içerler içerler içerken ve sarhoş olduklarında da aşık olduğu kişinin adını haykırırlar bazıları ağlar.Eh hani unutmak için içiyordun ? İşte filmde böyle birşey.

0|0
    0|0
  • Katharsis durumu.

Güzel bir şey bu. Sanat zaten insan hayatını zenginleştirici duygular vermeli. Gerçekte yaşayamayacağın şeyleri filmlerde yaşamış gibi olursun bu da duygusal anlamda tatmin eder insanı.

1|0
    0|0

• Evet bende senin gibi filmlerden etkilenirim ve bir kez aşık oldum ilk aşkımdı o benim onun için ağlamayıpta kim için ağlayacağımki :'(

0|0
    0|0
  • çok içten ve hisseerek izliyorsun demekki. aşkta ilk kaybedende sen değilsin.daha çok kısmetler çıkacak karşına.üzülme.

0|0
    0|0
  • içine işlediği için psikiyatriye gitmeni tavsiye ederim o sana bu konuyu aşmanda yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
  • İZLEME :D

0|0
    0|0
  • Herşeyi akışına bırakmalısın filmleri film olduğu için izle birşeyler çıkarmaya çalışma bir süre sonra alışırsın.

Birde farklı türler izlemeyi dene...

0|0
    0|0
    • Yorumlara şöyle bir bakıyorumda sadece bir kaç kişi ciddye almış geri kalanı laf olsun diye cevap yazıyor

• Filmlere çok takılma :)

(Filmler sadece filmdir.) Bir aralar bende öyleydim. Korku gerilim psikoloji filmleri üzerine çok düşerdim ve ciddi anlamdada etkilendiğim filmler olmuştur. :)

• ıssız adamı ilk izlediğimde cevahir avm den eve yürüyerek gitmiştim çok sarsmıştı beni :D

0|0
    0|0
  • bende çok etkisinde kalırım. bu normal. etkisinde kalmazsan o film film değildir. filmin amacı budur. reklam yaparsın her şey yaparsın insanları etkilersin.

0|0
    0|0
  • Ben de matrixten sonra ortalığı dağıtmıştım, olur öyle arada.

0|0
    0|0
  • Örümcek adam filminden uzak durmanı tavsiye ediyorum !

0|1
    0|0
  • izleme bir daha.

0|0
    0|0
  • karakterin zayıf

0|0
    0|0
  • izleme.

0|0
    0|0
  • bende dexter ın etkisinde kalmıştım...bıçakla parçalara ayırmak hissi veriyodu...

0|0
    0|0
  • izleme o zaman ?

0|0
    0|0
  • Aman p*rno izleme kardeşim o zaman.Ondan da etkilenirsen , manşet olursun mazallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...