Kilolu çirkin tipsizim? Kaçışım yok mu?

Boyum 1.90 120 kiloyum bir fotoğraf paylaştım iyisin diyen bir kişi çıkmadı kızın biride bir kızın istiyeceği tipten değilsin doğuştan böyle yazmış. Kırgın hissediyorum kendimi değiştiremez miyim?

0|0
13|17

En İyi Erkek Görüşü

• bir kere çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır. Git ilk önce bir uzman yardımı alarak sağlıklı bir şekilde uygun kilona gel daha sonra sağlam bir kuaföre git sana en çok yakışabilecek saç modelini falan bulmaya çalış bakımlı ol makyajını falan yapmayı unutma benimde öyle bir arkadaşım vardı kıza kromagnum dioduk kızın sakalı bıyığı vardı işte kız bir kafaya taktı şimdi kıza 2 ayaklı at diyoruz aynı şey sende de olabilir ama azimli olman gerek.

0|0
    0|0
    • ? Soru ayrıntılarına dikkat et !

• beyinsizler

• Hadsiz zilli kız olcan bide

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben görmedim fotonu.

0|0
    0|0
  • ARKADAŞIM KÜSME HAYATA KALK VE KOŞ... zayıflayarak başla, burada yazacağını , oturup kilona kilo ekleyeceğine, kalk sporlar başla, sonra kas yap ve temiz biri ol, hiç bir kız hayır demez :)

0|0
    0|0
  • İnsan istese herşeyi yapar bir diyet listesi hazırla kendine spora git ilk önce kilo ver daha sonrasında bakımlı ol saçların yüzün vs evrimin kralını atlatırsın herşey senin elinde kimse mükemmel değildir... :)

0|1
    0|0
  • Biraz zayiflamaya calis lutfen kendini uzme ama biraz zayıfla psikolojin duzelir zayiflaman goruntunu emin ol degistirir

0|0
    0|0
  • sıkma kendini çirkin olduğunu düşünme kendin için kilo ver çevre için değil inanıyorım yapabilirisin biraz irade yemeklerden kendini soyutla bir süre :)

0|0
    0|0
  • Salak boyun müthiş biraz zayıfla at ol mal mısın iki tane salağım lafıyla hele bir resimlerine baksaydın onlara neye benziyolar

0|0
    0|0
    • resmimi sana özleden atabilir miyim güzel bayan

• Keşke 90 kilo olsan

0|0
    0|0
  • Biraz kilo verip kardiyo ve ağırlık çalışması yapsan çok iyi olur boyun falanda var :)

0|0
    0|0
  • bir zayıflasan gayet hoş olabilirsin bence canını sıkmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • kilolu olmakbir ksuur değildir ayrıca kime göe neye göre çirkinsin? Seni beğenen biri illaki olacak

0|0
    0|0
    • link atayım mı özleden fotomu

• Bence tombikler çok şekeer

0|0
    0|0
  • Spor ve diyet yap kendini daha iyi hissedersin uzme kendini

0|0
    0|0
  • 120 kilo mu oha camış mı yedin?

0|1
    0|0
    • hahahaha ulan:D

• yok benm ki yemz esseginkinide kemir anca doyurur seni

• yok benimki yetmez esseginkinide kemir sen anca doyurur seni

Erkekler Ne Diyor 16

• Boyun süper.
    Çok abartı kilo vermene gerek yok o yüzden 70 80 olmayacaksın sonuçta.. 85 90 hatta 100 ol yeter boydan dolayı kilolu gözükmezsin... Ve kilo vermek çok kolay.. İstersen özelden yaz listemi vereyim..
    Yapman gerekenleri sıralayım tek tek..

0|0
    0|0
  • Korkma bende 1.97 boyundayım ve 108 kiloydum çok rahatsızdım kilo vermeye bak kilo verdikçe kızların sana baktığını görüceksin ve kilo verdikçe vücudunun fotosunu çek bu seni git gide daha da kilo vermeye teşvik edicek ben şuanda 78 kiloyum ve çok iyi hissediyorum ;)

0|0
    0|0
  • Boya bir şey yapamazsın lakin kilonun kontrolü senin elinde Kafadan 20 kg fazlan var.

0|0
    0|0
  • Usta düzenli sporunu yap kilonu ver acayip vücudun olur daha sonra bakımlı ol, şık giyin. Kendine bir saç modeli yap yakışanından bunun için çevrenden tavsiye al. En azından bakımlı ve şık gözükürsün bu fiziki görünümünü örtbas eder.

0|0
    0|0
  • Run Forrest Run

0|1
    0|0
  • Yemiceksin ozamann gardas. Azcik agzini tut yemek yeme amkkk

1|0
    0|0
  • Ben de tipsizim hem de önde gideniyim, artık yaş ilerlemeye başlayınca takmaz oldum. Biraz kilo versen bu boyla avantaj sağlarsın..

0|0
    0|0
    • Abi tipin gayet iyi be tabi gerçekten sen 25 yaşında isen ben 18 yaşındayım

• 25 yaşındayım evet, bana da tipsiz diyen oldu yeri geldi taktım sonra insan alışıyor belki sana öyle geliyordur, öyle olmayabilirsin.

• Tipsiz diyen de egosunu tatmin etmek için yapıyor tüm mesel bu.

• sıkı diyet uygularsan kilo verirsin boyun iyi zaten kafana takma

0|0
    0|0
  • Kendinle barışık ol kardeşim çirkin sansin vardır belki. Ya da öl

0|0
    0|0
  • hacı bende o boyda yok nasıl yapalım:)) senin kadar kasmıyorum ben

0|0
    0|0
  • Bu ne umutsuzluktur kanks kızlar tipe bakmiyo dilini gelistir herşey dilde konusmada

0|0
    0|0
    • Hmmm tamam izmirli bende izmirliyim

• Orta halliyim iyi bir dilim var ama daha önceki paylaşımlarımda bir kız üye tipimi atınca bana bir kızın istiyebileceği bir erkek değilsin yazdı.

• Göreceli bu isler kanks ona gore çirkin bazisina brad Pitt

• mesajdan bana at ben sana söyliyim burdakinler dürüst degil

0|0
    0|0
  • Dert etme !! Kişiliğine önem ver. Kişiliğin ağır olsun.. Kiloların değil.

0|0
    0|0
  • Allah boy vermiş kardeşim biraz çeki düzen ver kendine.

0|0
    0|0
  • yok..

0|0
    0|0
  • Kardeşim at bir fotonu mesajdan bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...