Kitap çıkarırken neleri iyi bilmek lazım?

Öncelikle ilk olarak Sıcak Ayaz türünde bir kitap ardından roman düşünüyorum. Her neyse MALİYET ne kadar olur aşağı yukarı? İlk kitap olarak düşünün. Sosyal medyada az buçuk tanınan biri. Yayıneviyle sorun yaşamamak için neleri bilmem gerek? En önemlisi kendi adımla değil başka bir adla çıkaracağım kitabı. Bu yüzden çalınma riskine karşı kitap çıkmadan ne yapabilirim?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap çıkarırken sakin olacaksın. Kendini kasarsan daha fazla acır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 10 Tlden satsan 10 bin baskıdan iyi para gelir
    maliyet en fazla 10 binlira

0|0
    0|0
  • Kendin para ile çıkartmayacaksan, yazının iyi olması gerek ki yayınevi o kitabı çıkartsın. Çok yazar, editör tanıdığım var. Ben de yazıyorum ama bilmen gerek şey şu; para, şöhret v. b şeyler için yazarsan başarılı olamazsın. Kaliteli olmaz o yazı. Ha kitap çıkartmak kolay, ver parayı çıkar ama satmaz. Sen zararlı çıkarsın, kitap iyi olduğunda satar, kurgusunun baktığında insanı cezbetmesi gerek.

0|0
    0|0
  • Herşeyden önemlisi kitabın daha ortada yok. Bahsettiğin şey 2 günlük yazı değil. Ayrıca yazdın diyelim, bu kitabı kafana göre yayınlatamazsın. Önce yayınevini ikna etmen gerekiyor. Telif hakları ile ilgili bir avukattan bilgi almalısın, zira noter yeterli gelmez. Dereyi görmeden paçayı sıvamışsın sen :))) Birde şunu anlamıyorum? (Roman düşünüyorum demişsin, sonra sosyal medyada az buçuk tanınan biri demişsin? )

0|0
    0|0
  • bunu buraya yazdığına göre o kiraptan hayır gelmez diyorum ben

1|1
    0|0
    • Ne alaka? Senden hayır gelmiyor asıl. Fikir almaya çalışıyorum. Çok alışkınsın değil mi saçma sapan sorulara cevap vermeye? İşine bak!

• Mesaj atarsan yeterli ciddi bilgiler hakkında yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • neden byle bir arzun var. kendi ismini saklma?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...