Arkadaşlar rica etsem dizi ve film önerisi alabilir miyim? :)?

Merhabalar.
Bu yaz evde olacağım.
Bu yüzden film/dizi izlemek için bolca vaktim olacak.
Sizden bir ricam olacak; bana bol ekşınlı , gerilimli, zirvede bırakacak dizi/film önerebilir misiniz?
Not: Yabancı olursa mükemmel olur.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• hemlock grove izlemede ne izlersen izle hayatımda bu kadar psıkopat bir dizi görmedim abi inanılmaz deişik bir kültür şoklaması içindeyim bak önerim The walking dead ılk 3 sezon efsane eğer izlemediysen izle hasta kalcan The vampire diaries olabilir süper dizidir izleyenler Damon ı Bilir :D bide şimdi benimde yeni başladığım bir dizi var hem bölüm başı 20dk ve hiç tanıtım olmadan direk dizi başlıo ve cidden cok komik ve cool yaşam tarzlı bir dizi ismi two and a half men hadi sana iyi seyirler :))

1|0
    0|0
    • Mükemmel bir öneri listesi olmuş.
      Başta dediklerin gerilimden çok korkunçlu gibi , ama neyse. :D
      Çok teşekkürler.

• bende teşekür ederim :)) en iyi cevap için :) bak zevklerini bilmiorum ama walking dead herkese hitap etcek biçimde game of thrones başlarda cok sıkıcı ılerde açılıo sabrederım dersem o da cok ıyı bır dizidir tek kötü yanı yazar öyle bir yazmış ki normal dızı gıbı deıl aa bu adam kesın sona kadar gıder dıosun tak ölüo aa bu adam ölur bak dıosun sona kadar gıdıo cok karısık bılemıosun ne oldugunu :D spartacus ızle cok açık sahne var ama efsane dızıdır öneririm bak zeka filmi (sherlockdan daha zeki ) da vinci demons ı önerırım da vıncı demons hayatımda ızledıgım en ıyı dızıdır suphesız osmanlı ıyı övuolar orası hosuma gıdıo fılmde turkce konusturdular bı sahnede osmanlıyı orası cok daha bağladı da vıncı nın hayatını ve maceralarını anlatıo bir nevi tarih +zeka + macere + super bişey :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Dizi olarak :
    1-Breaking Bad
    2-Sherlock
    3-Person of Interest

Film olarak :
    1-Prisoners
    2-Sihirbazlar Çetesi
    3-High Tension

1|0
    0|0
  • #İlk önce dediğin özellikler haricinde Esaretin Bedelini izlemeni öneririm ki Titanic yanında halt etmiş dediğin özelliklerde ise Kıyamet Sonrası Filmler izleyebilirsin örnek olarak Ben Efsaneyim ve tarzı

1|0
    0|0
    • Esaretin Bedeli kesinlikle müthişti, diğer önerileri dikkate alacağım.
      Çok teşekkürler. :)

• Hangi tarzda olduğuna bağlı, şimdi yerli yersiz örnek vermeyelim :S

1|0
    0|0
    • Merhaba. :)
      Dexter tutkunu biriyim , tahmin et nasıl bir tarz olduğunu.

• Haha :D O nasıl oluyormuş, deyiver gari :D

• Burada demek hoş karşılanmaz. Sevmiyorum desem ''o zaman ne işin var burada'' derler, alışamadım desem küçüserler.
      Boşvir ehehehe

• supernatural , breaking bad , the 100 e bakabilirsin. gerilim tarzı hannibal olabilir

1|0
    0|0
    • Breaking Bad'e başlamayı düşünüyorum ama pek emin olamadım.
      Diğer seçeneklere bakıyorum şimdilik.
      Önerin için sağol. :)

• Sadece ve sadece izlemediysen hemen aç SPARTACUS e basla.. dua edersin bana

1|0
    0|0
  • nip tuck

1|0
    0|0
  • Dizi olarak Arrow. (batman tarzı, süper fakat dikkatli izlemelisiniz)
    film : Kuzuların Sessizliği

1|0
    0|0
  • Anime izlersen çok sana çok güzel tavsiyeler verebilirim

1|0
    0|0
  • 1. Ferihaya koydum
    2. yalardın ya
    3. bir zamanlar asansörde
    4. inle sevgili ;)

0|0
    1|0