Almanya hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merak ettim almanya hakkında ne düşünüyorsunuz.. insanları ve şehirleri hakkında

0|0
5|27

En İyi Kız Görüşü

• Almanya guzel ülke, seviyorum. Insanlarini pek sevemedim ama. Disiplini örnek alinacak türden. Cikolatalarini da cok guzel yerim.

0|1
    0|0
    • Çok doğru... hele cikolatalari

• ben münihte yasiyorum ama hemen hemen her yerini gezdim sayilir. Kuzenlerim dortmund da yasiyorlar duisburgdan gelin aldik :)

• Munih'e hic gidemedim maalesef, gitmek istiyorum ama bakalim...

Erkekler Ne Diyor 27

• deutsche boerse dax endeksi aklıma geliyor ve tabiki ithalat ağırlıklı sanayisi.. insanları ve şehirleri umrumda değil ama sosyal piyasa ekonomisini dünyada en iyi uygulayan ülke... tabiki dünyaya kazandırdığı patentli ürünleri yani icat ve buluşları hayran bırakıyor.. nazi dönemi hariç bismark zamanları ve nazi almanyası sonrası müthiş bir sanayi hamlesi milliyetçiliği slogan atmakla değil icraatla yapan ülke.. savaştan onlarda çıktı ama gsmhsı ortada... almanca olarak kültürü pekte güzel değil sadece cermen mitolojisindeki elfler konusu ilgi çekici edebiyatı genel anlamda romantik akımdan etkilenmiş.. birde almanlar çok dürüst insanlar yalan söylemezler cidden güvenilecek insanlardır istisnalar karşısına çıkanlar varsa kaideyi bozmaz..

0|1
    0|0
  • Güzel bir ülke ve esmer insan bulmak zor Türkler hariç. Ülkenin nüfusunun yarısından fazlasını Türkler kapsıyor, bu yüzdende müslümanlar rahat bir şekilde ibadetlerini yerine getirebiliyorlar. Onun haricinde yaşam kalitesi zengin ve düzgün bir ülke. Kuralları az da olsa katı ve yerine getirmedin mi hak edilenin yapılması açısından iyi bir ülke bence.

0|0
    0|0
  • Ein Volk, ein Reich, ein Führer!

www.jewishproblem.com/.../...jewishproblem-com.png

0|0
    0|0
  • Dünya kupasını alır kanks

0|0
    0|0
  • #İnsanları biraz egolu gibide bir o kadarda bazıları başarılı en büyük Makine Sanayinin olduğu ülke boru değil benim açımdan bu özelliği dikkat çekici

0|0
    0|0
  • nüfusun yarısı Türk :)

0|0
    0|0
  • Bütün akrabalarımız neredeyse orada. Gelirleri bir hayli yüksek. İnsana değer olduğunu düşündüğüm ülkelerden. Birde ordan İstanbula gelipte İstanbul'u daha güzel bulanları da hiç anlamıyorum. :)

0|0
    0|0
    • Memleket ;) gurbete git anlarsın
      Ama yinede burayı birakmam imkansiz. :)

• avrupa da bir ülke :D

0|0
    0|0
  • disiplin, çikolata, hatun ve daha birsürü şey...

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum, genelleme yapmayı ne çok seviyorsunuz. Her insan farklıdır.

0|0
    0|0
  • bölümümden dolayı sevmek zorunda gibi bişeyim :D

0|0
    0|0
  • sürpriz sonuçlar oluyo. o ligden uzak durun:)))

0|1
    0|0
  • Almanya Amerika adaletin kanunun olduğu yer, insan sağlığının insan kıymetinin olduğu yer, hilenin olmadığı yer. insanları hakkında fikrim yok.

0|0
    0|0
    • Çok dogru mesela burada sıgortasiz insan yok. Yasak

• anladığım kadarıyla orda hayat türkiden ucuz. ve paranın kıymeti var.

• Paranın degeri çok

• Almanların kahpe olduğunu düşünüyorum.

0|0
    1|0
  • Ne Almanya'ya gittim ne de bir Alman tanıdığım var. Bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Ben çok seviyorum burayı mutlaka görmeniz gerekiyo ;)

• burada doğdum buraliyim.. ve cok seviyorum

• Anladım.

• İnsanları artis :D sanayisi gelişmiş :D zengin bir ülke :D

0|0
    0|0
  • güzel bir şehir berlin ve insanları yaboztürkleri sevmiyorlar birde araplarıda ben sevmiyorum..

0|0
    0|0
  • Her hawğzun de bhi ayn bağhk da göğhr.

0|0
    0|0
  • Çalışkan ve disiplinliler.

0|0
    0|0
  • arabada alman alınır

0|0
    0|0
  • Kızları güzel

0|0
    0|0
  • Herkes veriyor hamile kalıncada evlencen benle demiyo :D

0|0
    0|0
  • - Fantastik.
    :)

0|0
    0|0
  • alamancıları sevmem hiç

0|0
    0|0
  • bizim dünyada dostumuz yok almanlarda serefsz hepsinin canı cehenneme türkiyeye 3. havayollarının yapılmasını istemiyor lufthansa diye hava yollarının ülkeye ekonomik yönden kaybı olacak diye

0|1
    0|0
  • Almanya falan umrumda değilde. Almancı bir kızla evlenmeyi çok istiyorum.

1|0
    0|0
    • Niye?

• saol

• Evt tek seks isterler ama turkleri ne yapsinlar:D kullanirlar sizi;)

Kızlar Ne Diyor 4

• Hatırladığım kadariyla sehir olarak ideal bir yer babamin anlattiklarina göre de, bence hos bir şehir

0|0
    0|0
  • İyilerdir.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Alman değilseniz milliyetçi olmanızın da bir anlamı yok deyim ben anla sen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...