90lı yılları özlüyor musunuz? 90lı yıllara ait paylaşımlar alabilir miyim?

mesela tasolar vardı,tv de kaygısızlar,aynalı tahir gibi diziler,oyun olarak atari oynardık.sokakta ise torpil,füze mantar patladırdık:D siz 90lardan neler hatırlıyorsunuz?:D

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• Leblebi tozu yerdim sonra konuşmaya çalışırdım boğazıma kaçardı tabi

Sakızdan çıkan etiketleri biriktirirdim sonrasında pamuk prenses kostümüne sahip olmuştum

Çılgın bediş izlerdim

Chucky isimli korku filmi yüzünden geceleri korkarak uyurdum

İnsanların zilini çalıp kaçardım, balkondan gelen geçenlerin kafasına su döker sonra saklanırdım

Ders çalışmaz sürekli atari oynardım çocukluğum marioyla geçmiştir

Sulugöz sakızları vardı, birde dilinin altına attığında patlayan sakızlar.. daha neler neler :=) Ne güzel günlerdi bee.

1|1
    0|0
    • agzda patlyan sekerlerde vrdı :)):

• +1 verdim arkadaşım duygularıma tercüman olmuşsun:D ağızda patlayan şekerler negüzeldi ya keşke yine olsa:D

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok özlüyorum ama neleri özlediğimi yazarsam daha çok özlüyorum. Ve daha yeni yazdım geçenlerde benzer bi soruya. 90'ların her yanını, herşeyini özlüyorum. Geçiş döneminin şaşkınlığıydı 90'lar. Teknolojiye geçişin, çoklu kanallara geçişin, tabuların yıkılışının vs vs.. Şimdi o kadar alıştık ki herşeyin mümkün olabilirliğine, bidaha kimse şaşırmıycak hiç bi gelişmeye. İnsan ilişkilerinde bile o kadar alıştık ki, o kadar bekliyoruz ki herkesten herşeyi şaşırmıyoruz. Bu duygumuzu kaybettik artık. Ve belki de buydu 90'ları bu kadar anlamlı kılan, bilemiyorum. Ama gerçekten çok özlüyorum.

0|1
    0|0
    • +1

o zamanlarda ilişkilerde insanlarda böyle değil herşey çok daha güzeldi sana katılıyorum...

• En iyi diziler o zamanlardaydı, en iyi arkadaşlıklar, dostluklar, oyunlar, komşuluklar ve aşklar hepsi o zamanlardaydı.. Şimdi her şey bir garip ya bence..

2|0
    0|0
  • Üzgünüm Leyla :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 0|0
    0|0
  • daha dün açıldı aynı soru... Modlar takip etmiyor mu

link

1|0
    1|1
    • okuma yazman yokmu neresi aynı soru bunun?sorunun konusu aynı olabilir ama ben farklı kelimeler kullanarak soru yazdım.dolayısıyla kaldırmazlar.

• Bir de gizli kullanıcıyla soru açmışsın "Gizli cevaba izin verilmiyor" seçeneğini işaretlemiş sin.

Olaya bak!

• beğenmiyosan yazma ozaman d.ngil ne konuşuyosun uza hemen

• 0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • internet ve cep telefonunun olmadığı 1990 ve 1992 li yıllar ve öncesi insanların kardeşçe yaşadığı herkesin birbirinin dilinden anladığı bir dönemdi. ne zamanki özel tv kanalları çoğaldı ve üstüne cep telefonu çağı başladı ve üzerine internet çağı eklendi insanlar gitgide bencilleşti ve yabancılaştı.o yıllar özlenmezmi allahını seversen. fakat herşeye rağmen hayat devam ediyor. çağa ayak uyduruken yeterki içimizde gizlenen iyilik ve insanlığımız kaybetmeyelim.

0|0
    0|0
  • Tavsiyem :

1.) link

2.) link

90'ların arşivi var :) Hepsi birbirinde güzel..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kız kaçıranı atlamışın kardeşim.pokemon tasolarından ash çıkınca mahallede bayram havası olurdu.bir de sporcu kartları vardı kim kimi kökerse.nefes kesen mahalle maçlarıyla,bizimkiler,süper baba,ilk kez katıldığımız euro 96 unutulmazlarımdır.hagi popescu tafarelide unutmayalım

0|0
    0|0
  • tasoları masoları bırak sokak kültürü vardı. sokakta vakit geçirir komuşarın evine gider su içerdik. birinin annesi bütün çocuklara ekmek arası bişeyler hazırlayıp verirdi artık sokak kültürüde yok

0|0
    0|0
    • aynen.bu zamanlarda artık milletin evine giren çocuklar kayboluyor tv lere çıkıyolar bulun çocuğumu diye.o yıllar nekadar iyiydi..

• kesinlikle öyle..o zamanlar sokaklar güvenliydi zaten bütün mahalle birbirini kollar gözü gibi bakardı birbirinin çocuklarına ama şimdi komşuluk bile yok denecek seviyede

• Sanatcilar, Gulden karabocek ;) kadife seslim

0|0
    0|0
  • çivi mşe oynardık bizim evin halleri wardı daha iyiydi o zamanlar bizimkiler mahellenin muhtarları bob ross vardı en iyisi =)

0|0
    0|0
  • Tek kanalli oldugu donemdi gece 24 de kadar yayin vardi televizyonu kapatmayi unutmayin yazardi bizde oturup tv nin karincalanmis halini izlerdik.hey gidi gunler hey herseye ragmen 9oli yillar superdi...

0|0
    1|0
  • Usta 7 numara Feyyaz eksik. Bi bulsam futbol topu alacağım :)

0|0
    0|0
  • Çarli vardı:)))

0|0
    0|0
  • çelik erişçi ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...