Çok beğendiğiniz, sizi derinden etkileyen kitaplar nelerdir? Hangi kitapları önerirsiniz?

Kitap alışverişine gideceğim ve 15 kitap alma limitim var. Önerileriniz nelerdir?

0|0
14|19

En İyi Kız Görüşü

• "Ahmet Muhtar Büyükçınar, Hayatım İbret Aynası" çocukluğu, gençliği, evliliği, gurbet hayatı, okuma aşkı, çocukları ve Türkiye'de bir dönem (1930lu yıllar) müslümanca yaşamanın ne denli zor olduğu, Kur'an'ın, namazın, örtünün yasaklanışı... Okunması gereken ibretlik hayat bir hikayesi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 13

• bir çok kitaptan etkilendim. Ama hem etkilenip em öğrenip hemde bana birşeyler katan roman Elif Şafak - Aşk'dır.

1|0
    0|0
    • Okudum. Beni o kadar etkilemedi ya...

• Ruhumuzun aradığı şeyler farklı o halde. Fantastik bilim kurgu arıyorum demişsin. O halde çok düşünmeden okumadıysan kesinlikle açlık oyunlarını almalısın.

• Okudum :) zevklerimiz pek uymuyor sanırım :) çok teşekkür ederim önerilerin için :)

• Dudak Payım : Ve sen çıktın karşıma Allah'ın "bak sana ne yazdım" deme şekliydi.
    Ağladı Göz Yaşlarını Öptüm : Dünyanın bambaşka bir yerindeki, bambaşka bir "sen" hayalin hiç bitmeyecek, biliyorsun.

1|0
    0|0
  • Son zamanlarda okuduğum en etkileyici kitaplar: araf / sofi oksanen
    oda / emma donoghue

1|0
    0|0
  • Serenad ve Bin Muhtesem Gunes

1|0
    0|0
  • tess gerritsen ikiz bedenler ve cerrah cok guzeldi bence:) ama sen bu tarz severmisin bilemiycem.(korku-cinayet)

1|0
    0|0
  • simyacı poulo Coelho. birde iskender pala dan bir şeyler alabilirsin

1|0
    0|0
  • Seda Akgulun "disilik mi, kisilikmi?" Kitabini tavsiye ederim. Ogrenebilecegin cok sey var

1|0
    0|0
  • Sevdiğin kitap kategorisini bilmeden cevap veremem. Fantastik mi? Macera mı? Aşk mı? vs.

1|0
    0|0
    • Fantastik, bilim kurgu... kafa dağıtmak için okuyacağım. Akıcı kitaplar olsun istiyorum.

• Fantastik+aşk dersen obsidiyen ile başlayan LUX serisini öneririm. Hush Hush serisini zaten duymuşsundur. Fantastik macera olarak ucubeler sirki. Bağımlı olabilirsiniz.

• Fısıltıyı okudum. Diğerlerini de deneyeceğim :) teşekkürler :)

• The great gatsby
    Anna Karanina
    The kite runner
    Looking for Alaska

1|0
    0|0
    • Anna karanina dışında diğerlerini bilmiyorum. İçeriklerinden bahsedebilir misin biraz acaba?

• olasılıksızı okuduysan mutlaka empatiyi de okumalısın çok iyi hatta ben olasılıksızdan daha çok beğendim

0|0
    0|0
    • Okudum ikisini de :) harika gerçekten :)

• evet başlarındayım biraz sıkıcı ama sonradan saracak gibi.. direniyorum :)

• Bazı sayfalarda tek bir noktalama işareti bile yok. Bazen kelimeler arası boşluk yok. Ama çok keyifli. Ben çok keyif almıştım :)

• Od- İskender Pala
    Dili zaman zaman ağır ama muhteşem bir kitaptır.. Yunus ile Sitarenin aşkı ve ilahi aşka dönüş... Yunus emre'nin hayatını anlatır biraz da tarihsel biçimde.

0|0
    0|0
  • tavuk suyuna çorba mükemmel bir kitap

0|0
    0|0
  • Orhan Kemal kurk mantolu madonna, uzaktaki küçük gunes kuslari, kucuk ari , aci cikolata

1|0
    0|0
    • Kürk mantolu madonna Sabahattin Ali'nin eseri. Okudum :) Teşekkürler

• Çok teşekkür ederim :) deneyeceğim :)

• Rica ederimm

Yükleniyor...