Hangi ülkelere gittiniz ve beğendiğiniz ülkeler hangileri?

hangi ülkelere gittiniz ve beğendiğiniz ülkeler hangileri

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Gitmedim fakat en çok ispanya/Barcelona da Nou Camp da El Clasico yu izlemek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Suudi arabistan, medine. medine guzel.

0|0
    0|0
  • rusya , ukranya , yunanistan , gürcistan , romanya , italya , hırvatistan , ispanya , portekiz , ingiltere , hollanda , israil , mısır , tunus , fas , cezayir , suudi arabistan , hindistan , myammar , senegal , bangladeş

aklıma gelenler bunlar atladığım 1-2 tane daha vardır. en güzeli ispanyaydı içlerinden:)

0|0
    0|0
  • dışarı açılamadım daha :/

0|0
    0|0
  • suriye, rusya, yunanistan, polonya, almanya ve ispanya. şimdi ukraynada yaşıyorum. en iyi yer ispanyaydı

0|0
    0|0
  • Gitmedim

0|0
    0|0
  • almanya ve hollandaya gittim İleride inşallah Rusyaya gidecem gemiyle Aslen samsunluyum belki samsundan gemiyle geçerim oraya

0|0
    0|0
  • Italya ispanya fransa almanya belcika ( 1,5 yil kaldim ) avusturya bulgaristan ingiltere luxemburg isvicre. Bu yaz norvec ve isvec arasinda kaldim. ( hollanda da yasiyorum )
    ama hicbiri bir İzmir degil. Sivasliyim :p

0|0
    0|0
  • İspanya / Amerika / Londra / Azerbaycan / İsrail / Mısır

Londra ve İspanya bir başkaydı.

0|0
    0|0
  • Isvicre veya izlanda gitmek isterim

0|0
    0|0
  • Irlandaya gidicem bigun. Turuncuyu cok seviyorum ^^

0|0
    0|0
  • Kurdistana gittim (gazi mahallesi)

0|0
    0|0
  • gitmedim

0|0
    0|0
  • Almanya

0|0
    0|0
  • Suriyede iç savaş çıkmadan önce Halepe gitmiştim deniz gibi koskoca şehirdi 3 milyonluk Hale şimdi dümdüz harabe gibi. Hayalet şehire dönmüş. Çok küçükken babamla bağdata gitmişitim 7 yaşında falan. En son 2007 lise zamanında yemen sana ya gittim. Amcam dubaide ama onu görmeyi düşünmedim hiç kısmet olmadı. İranı gezmek isterdim. Birde hinditan ile tunus fas ülkelerini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gitmedim ama asyayı ve afrikayı gezmek istiyorum. sonra da batıya

0|0
    0|0
  • İtalya Fransa İngiltere Almanya Hollanda

0|0
    0|0
    • İngiltere nasıldı gitmek istediğim yerlerin başında geliyor ama ilk önce rusya inşallah yeşilim var şuanda

• gitmedim ama yagmur ormanlarına gitmek istiyorum ben sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...