İzmir denilince aklınıza ne gelir? İzmir'i sever misiniz :)?

Evet arkadaşlar İzmir denilince aklınıza ne geliyor? Benim boyoz, gevrek, tatil, Atatürk, Cumhuriyet veeeee güzel kızlar eliyor :))) Benim ikinci vatanım sayılır, çocukluğumun bir kısmı İzmir'de geçti... İmbatı, Kordonu, Karşıyakası, Çeşmesi, Bornovası ve Seferihisarıyla tam bir Ege incisidir İzmir :))) Saat kulesi ve Konak AVM sevgiliyle buluşma noktalarıdır... İzmirde aşk bir başkadır... Evet arkadaşlar yorumlarınızı alalım.. :)))

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Bir İzmirli olarak, öncelikle İzmirde yaşıyorum. Boyozundan, gevreğine, çiğdemine, ATATÜRKÇÜLÜĞÜNE, denizlerine, kordonuna, saat kulesine, biz güzel kızlarına, İzmir bir başka. burada herşey Özgür ilerliyor. İnsanlar çok farklı. En batı şehir olduğumuz için aynı zamanda çağdaş bir şehirdede yaşıyoruz. İzmir insanları ve İzmir harika bir yer. Türkiyede ilk ziyaret edilmesi gerek il diye düşünüyorum. :)
    - Gaziemir -

0|0
    0|0
  • İzmir sevilmez mi?

Lunapark. ve Karşıyaka'da bir kaç anı diyelim :)

0|0
    0|0
  • Ah o kordonda geceleri kokoreç yemek... Ve dondurma 😍

0|0
    0|0
  • İzmir kofte :)

0|0
    0|0
  • İzmir yasancak bir sehir olmaktan cikti artik.

1|0
    0|0
  • Kumru, bayraklı ve sevgi yolu geliyo :)

0|0
    0|0
  • İzmir denince aklıma kordon geliyor

0|0
    0|0
  • Atatürk geliyo aklıma ordaki insanların cogu Atatürkçü bu İzmire tasınmak için super bir sebep, birde akpnın %60 oy aldıgı bı semtte oturuyorsan

0|0
    0|0
  • Boyoz :)

0|0
    0|0
  • Boyozzz

0|0
    0|0
  • Kuşadası. Yunanlar :D

0|0
    0|0
  • Bornova çeşme altın kum :Dd

0|0
    0|0
  • evım gelıyo

0|0
    0|0
  • Izmirde yaşıyorum bu söylediklerinin hiç biri yok nedense :)

0|0
    0|0
  • Ne çok seviyorsunuz şehirimizi. . .

1|0
    0|0
  • "Egenin incisi" lafini sonuna kadar hakeden sehrimiz ^-^

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• İzmir yasam tarzıdır benim için ;) kendimi şanslı hissediyorum bütün izmirliler gibi ;))

Göztepe ve Karşıyaka rekabetini atlamissin bu arada :D

0|1
    0|0
    • Spora değinmedim o zaten aşikar gerçek :))

• Vayy dikkat etmemişim aynen 1912 :))) Karşıyakayı severiz biz :))) En iyisi zaten fanatikliklik iyi birşey değil bende öyleyim :))

• Ben ayrim yapmam hacı goztepesi altayi izmirsporu bucasi sorun değil yeri gelir onlwrin maclarina giderim izlerim...

• Canlılık..

0|1
    0|0
  • Alsancak sahili akşam vakitleri gençler toplu halde toplanmış sohbet etmeleri (kızlı-erkekli) geliyor. gündüzü ayrı gecesi ayrı güzel. Sudan çok biranın tüketilmesi geliyor aklıma (yanılıoyor olabilirim) öpüşmenin ayıp olmadığı bir şehir geliyor.. geliyor... geliyorr... Zaman yetmezliğinden KArşıyaka ve kordon alsancak taraflarına gittim diğer yerlere fransızım :)) ama eminim güzeldir. ;))

0|0
    0|0
  • İzmir diyince.. neyse yazmayayım şimdi

0|0
    0|0
  • İzmir- Karşıyaka :)

0|0
    0|0
  • daha huc gitmdm ama gitmeyi dusunyrm ve istyrm. ama daha once hic gtmdgm icin iz yol bilmiyrm:(

0|0
    0|0
  • Kizlari.

0|0
    0|0
  • "İşte benim şehrim bee" diye gururlanıyor insan :D

0|0
    0|0
  • İzmirde çüke çiğdem derler.

0|0
    0|1
Yükleniyor...