Biri sizinle fotoğraf çektirmek isterse ne anlardınız bu durumdan?

Topkapı sarayını tek başıma gezmeye gitmiştim.Sarayın bahçesinde çimlerin üzerinde 7 tane bayan fotoğraf çekiniyordu bende çimlere oturup çekmek istiyordum bayanlardan birinden rica ettim çekermisiniz fotomu olur dedi ama önce sen bizi çek dedi.Neyse ben onları çektim ardından bende çimlere oturdum ama fotonun arkasında onlarda görünecekti kusura bakma dediler biz görünüyoruz fotonda diye gülüştüler sorun değil dedim manzara daha da güzelleşir diye espiri yaptım hoşlarına gitti.Sonrasında evli yada nişanlıysan kusura bakma fotoda göründük hakkını helal et diye sordu bende bekarım sorun yok dedim.

Bahçenin daha ilerisinde birden beni görüp seslendiler fotomuzu tekrar çeksene diye bende gidip fotolarını çektim ama benim de bi fotomu çekin lütfen dedim.

İçlerinden biri yanıma gelip bende seninle çekebilirmiyim dedi şaşırdım ama terslememek için olur dedim.Siz bu durumda olsanınız nasıl davranırdınız ne düşünürdünüz ?

NOT : Ben 31 yaşında ve bayanlarda 35 ile 45 yaşlarındaydı.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bende diyorum bu topkapıda neden bu kadar yüksek voltaj var.Sen sinyali vermişsin.Onlarda sana yeşil ışık yakmış...

Belki bir gün karşılaşırız der gibi

0|0
    0|0
    • Yaşları öyle büyük olduğu için benim aklımda öyle şeyler hiç yoktu.yoksa ben mi çok safım :))

• türk oldukları kesindi dur hele şimdi hatırladım içlerinden biri geç oldu gidip daha yemek yapacağım demişti bence istanbulda yaşıyorlardı

• Sonradan göçmen olabilirler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• 35 45 yasında kadınlar..hmmm fesat dusunmek ıstemıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...