Bir kitap çıkarcak olsanız adını ne koyardınız?

Bir kitap çıkarcak olsanız adını ne koyardınız? ve hangi konuları ele alırdınız? Fikirlerinizi bekliyorum :)

0|1
11|35

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bu tutar... :D
    Temel bir gun bir kitap yazmaya karar verir ve hemen Orhan Pamuk'a koşar.
    'Sevgili Üstad, ben bir kitap yazmaya karar verdim ama cok satsın istiyorum ne yapmalıyım' der.
    Pamuk, bak Temel Türkiye'de tutan üç sey vardir. Birincisi birincisi asalet, ikincisi Gizem, sonuncusu da Cinsellik. Sen kitaba bunları içeren bir başlık koyarsan, kitabın en az onbin satar. Temel hemen baslamış kitabı yazmaya, 3 ay sonra geri gelmiş. Orhan Pamuk kitabın adını sormuş, Temel de, 'Kontesi kim sinkaf etti?' demiş. Orhan 'Aferin, çok güzel olmuş, kontes ile asaleti, sinkaf etmekle erotizmi, kim ile de gizemi vurgulamışsın' ama sana söylemeyi unuttuğum bir şey daha var. Bu başlığa bir de din unsurunu katabilirsen en çok satanlar listesine tepeden girersin. Temel yine cıkmış ve kitabı degiştirmeye başlamış. 1 ay sonra tekrar geri gelmiş.
    Orhan Pamuk kitabın adını sormuş. Temel'den cevap: 'Allah Allah, Kontesi Kim Sinkaf etti?'

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Sanırım küfredilen bir isim enteresan durur ve ilgi çekilir. Mesela vardı bitane s*ktret. sattımı satmadımı bilmem ama bu tür şeyler insanlara değişik geleceğinden heralde yapabilirdim. Yinede düşünmek lazım güzel soru

1|0
    0|0
  • 100 de 51 ve Kullanilan Kafa Yapici Kimyasal Maddelerin Dünü ve Bugünü... Baslik biraz uzun oldu ama cuk oturdu.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • o. çocukları (içeriği anlaşışmıştır sanırım)

0|0
    1|0
  • Duygu öğretmen hikayesi güzel olan sakın çalıyım deme bu benim projem ve yazımına devam ediyorum

0|0
    0|0
  • Yalnız ve Uzun Herif

Hikayeside özetle ; Eğitim hayatını bitirmeden hayata atılmış kendinden emin ama çokda çevresinde onu anlamayan insanların bulunduğu bir Erkeğin hikayesi.

İnceden kendimi anlatmış gibi oldum ama 1-2 eksik fazla tutar bu dur ben yazmaya başlıyım şunu :))

0|0
    0|0
  • Kapitalizmin gerçek yüzü

0|0
    0|0
  • Hoş Görünümlü BOŞ İNSANLAR ;)

0|0
    0|0
  • Sosyopatla yaşamak koyardım. Konusu da sosyopatla aynı evde yaşayan sosyopat olduğuna inanmayan ama tüm belirtilerini gösteren arkadaşını bırakıp gidemeyen tek başına tedavi etmeye çalışan bir ev arkadaşı olurdu.

0|0
    0|0
  • mavera koyarım anlamı görülen âlemin ötesi

0|0
    0|0
  • şu zamane kızları ve erkeklerı , kokusmuşlugu saygı ve sevgının nasıl yok oldugu

0|0
    0|0
  • cuma cuma cenabet

0|0
    0|0
  • Bu da benden olsun

0|0
    0|0
  • Garabeten fi dunya ( su garip dünyada )

0|0
    0|0
  • bir bayan bir soru soruyor birşey danışıyor belki kitap yazacak bakıyorum çoğunuz dalga geçiyorsunuz ayıp yaptığınız ben olsam mavi rüya koyarım kitabın adını

0|0
    0|0
  • kadının anotomisi ( mesleğimle ilgili olduğu için) :))

0|0
    0|0
  • feriha koyardım :p

0|0
    0|0
  • Zoroş.

0|0
    0|0
  • pilav yapmayı biliyor musun?

0|0
    0|0
  • anlamsız

0|0
    0|0
  • HAMZA

0|0
    0|0
  • çıkarıcam ve adıda belli zaten :DD katabımın ismi: TAMAM DA HİTLER NASIL ÖLDÜ?

0|0
    0|0
  • Duslerimin hisleri.

0|0
    0|0
  • Ölüme özlem.

0|0
    0|0
  • Gün Batımından Şafağa

0|0
    0|0
  • adını N koydum :D

0|0
    1|0
  • boş hayatın boş insanı
    kendimi ele alırdım

0|0
    0|0
  • Kitabım Şekil
    Önümden Çekil
    :D

0|0
    0|0
  • Duvara Karşı

0|0
    0|0
  • benim kitabımın adı dünya yalan olmş

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 11

• Şeytan'ın Metresi.

0|0
    0|0
  • Karakterdiz insanlar :)

0|0
    0|0
  • değişik koyardım adını hayatta tecrübe ettiğim şeyleri kurgulayarak anlatmaya çalışırdım değişik bir şekilde

0|0
    0|0
  • Piaf

0|0
    0|0
  • sonbaharda aşk:)

0|0
    0|0
  • Unutulmayan

0|0
    0|0
  • Şimdi isim yazarım çalarlar :D