Aldılar senimi benden üstüme acılar örttüler gelmene yasak dediler ellerimi bağlasalar aşkımı nasıl alacaklar?

sizinde oldumu böyle bir sancınız veya bir şarkıda kendini bulduğunuz ben bu şarkıda kendimi buldum sanki sevdiğim birtanem dediğim gözüm gibi koruduğum yarımı aldılar benden seneler geçti ama acım dinmedi dinmiyor...

link

Yoksun Yanımda Gecelerdir Yoksun Yanımda

Özlüyorum Beni Şımartmanı Kalk Gel

Yara Yüzlü Sokaklarda Umut Gizli Duraklarda

Yoksun Kader Yüklü Yokuşlarda Hüzün Dolu

Akşamlarda Yoksun Aldılar Senimi Benden

Uztume Acılar Örttüler Gelmene Yasak Dediler

Ellerimi Bağlasalar Aşkımı Nasıl Alacaklar

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gizli Kullanıcı bacı: GECE DOĞMUŞ BENİM BAHT-I SİYAHIM link şevki beyin harika bir bestesi

1|0
    0|0
    • ewt guzelmıs:)

• :))

• link bu nasıl=)

Erkekler Ne Diyor 3

• yar yar yar yar, vurma beni derindeen... zor zor zor zooooor vazgeçip kopmak senden...

bir ara haber ver gittiğin o yerlerdennnn... ... ... ...

;););)

-cankan-

2|0
    0|0
  • direk karşılığı bu link

1|0
    0|0
    • yıkıldı işte hayallerimiz

bittik bitirildi guzel tesekkurler

• leylaaaa ki mabedimmmm:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• link bu aralar bu daha anlamlı nedense:))

1|0
    0|0
  • link bu şarkının yeri ayrıdır bende

1|0
    0|0
  • ben kücük kurbaga sarkisindaki kurbaganin dramindan cok etkileniyorum. dinlerken hüzün kapliyor icimi ):

link

1|0
    0|0
  • Hiç arabesk sevdalarım olmadı , sevdalarımı hep karnaval havasında yaşamayı tercih ediyorum ...

0|1
    0|0
    • bazen yasanmıyor o karnaval emın ol canım hala cok yanıyor unutamıyorum bu şarkıyı ılk bır magzada duydum kapıldım o andada aklıma geldı bu kadar zaman olmus ama ben neden hala onu unutamıyorum

• :)) link bize uygun olan da bu

• Kimse için kederlenmeyi sevmiyorum.

Bana gülmek yakışıyor.Ağlamayı tercih edenlerden değilim.

1|0
    0|0
    • aglamak kımseye yakısmıyor ama olmuyor guclu gıbı gorukmekten bıktım ben artık

• Yaşadıklarına bakış açısını değiş güçlü olmak değil kabullenmek arkana bakmakdan yaşamak

daha yararlı.

• bakıs acımı yasam tarzımı sehrımı bıle degıstım kabullendımde bıttıgını ama unutmayı kabulenemıyorum

• Noluyor ln burda.

1|0
    0|0
  • bu cok guzel link

1|0
    0|0
Yükleniyor...