Hikaye yazmak istiyorum ama konu yok?

Ben normalde çok hikaye yazan biriyim ama şu sıralar aklıma konu gelmiyor. Bir distopya yazmak istiyorum konu önerisi olan var mı?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• distopya nedir diyen kaç kişiyiz?

0|1
    0|0
  • Bence çevrende garip insanlar varsa onları kaleme al misal ben işyerimdekileri yazsam ansiklopedi olur onu dosya odasında sıkıştırıyo öbürü hergün aglıyo sevgilim beni terk etti diye bitanesi gecen gün ofisin ortasında iki kız birbirine girdi neden oldugunu sonra ögrendik tam içler acısı olamaz dedirtecek boyuyta bence çevrene bak film bile yaparsın ama dikkatli bak:-))

0|0
    0|0
  • 8,5 adında federico fellini nin bir filmi var.
    hikaye film çekmek için senaryosu bile olmayan yönetmenin senaryo yazma, oyuncuları toplama gibi film hazırlıklarında yaşadıklarını film yapar.
    yani hikaye yazamamanı hikaye yap bence. bu arada filmi bulup izlersen yazdıklarımı daha iyi anlarsın

0|0
    0|0
  • Sakarya-İstanbul arasında otoyoldan gidin gelin, konular hazır. Dilovası civarında distopyanın alasını yaşarsınız

0|0
    0|0
  • İmkan olsa distopyanın kralını yaşatacağım bu dünyaya ama nerdee

0|0
    0|0
  • sana ks den çok ekmek çıkar:)
    yorumları oku yeter

0|0
    0|0
  • sen daha iç açıcı şeyler yaz renkli ve yaşına uygun birçok hikaye bulabilirsin.

0|0
    0|0
    • distopya da renkli bir hikaye olabilir yani o konusuna göre değişir.

• ben karanlık ve kaotik olarak biliyorum

• öyle değil daha çok gerçek dışı yani geleceği bu güne taşıyıp ona farklı bir yorum katmak. gibi bir şey

• hayal gücünü kullan fizik ötesi varlıklarla ilgili yazabilirsin ya da bilim kurgu tarsızında bu aralar film ve kitapları cok tutuluyor bilim kurguların :))

0|0
    0|0
  • wattpad kullanıyor musun?

0|0
    0|0
  • hayal gücünü zorla biraz bulursun bişeyler

0|0
    0|0
  • Bence duygu sömürüsü yaz, bol ağlamalı garibanlar olsun. Milleti güldürmek zor ama ağlatmak kolay.

0|0
    0|0
  • konuşu aşk olan hikayelerden bıktık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gariban çocuk zengin kız :P

0|0
    0|0
  • Herhangi bir psikolojik rahatsizlik ile mücadele eden bir genci ele alabilirsin. Örneğin depresyon. Veya anoreksiya.

0|0
    0|0
  • İşte böyle böyle soğudu Kaşıklı...

0|0
    0|0
  • İş hayatında başarılı bir kadının bulunduğu pozisyona gelene kadar uğraştığı zorlukları yaz

0|0
    0|0
    • bu pek distopya olmuyor sanki

• ama bunu da kullanabilirim :)

• Teşekkür ederim yazarsan okumak isterim
      daha önce yazdıkların varsa onlarıda okurum

• Bir fahisenin gunlugu gibi biseyler yazabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...