Uzay belgeselleri içeren siteler ya da youtube kanalları?

uzay belgeseli. ariyorum millet var mi onerisi olan?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Belgesell. com
    Belgeselizle. biz
    Sadecebelgesel. com
    Belgeselgunlugu. org
    Belgesel. cc

Önerebileceğim sitelerden bazıları..

0|0
    0|0
    • tesekkurler geri kalan onerileri de almak isterim:)

• "Ani aramayi anda yapabildigim an sonuc kavramiyla ifade edilebilecek bor olguyi yasama temennisindeyim. " Kendi açımdan böylesi bir beceriyi insanların elde edemeyeceğini düşünüyor olsamda, böyle bir beceriyi elde etme temennisinde bulunmana ve bunun için çaba veriyor oluşuna saygı duyuyorum.

• tesekkurler cabayi kendime gorev addediyorum.

• cosmos u kesin izlemelisin

0|0
    0|0
  • Cosmos Universe Yabancı Dizi İzle com da. YouTube History Channel ayrıca.

0|0
    0|0
  • Yani ingilizcen iyiyse eğer burdan başlayabilirsin... daha çok video var zaten görürsün

http://youtu.be/2t0Vtt_VXWM

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • mesnetsiz bir site gibi geldi verilerin guvenligi sakat gibi biraz ama incelicem sagol

• en azından bilgiler tek kaynak halinde. buradan okuyup sonra araştırma yapabilirsin.

• evet metafizik ve bilimustu boyutu olan anallar bu sitede toplanmis fark ettim. enteresan bir calisma olmus

• http://evrimagaci.org/

Çok güzel bir site. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • bende kaç gündür arıyorum. varsa söyleyin belgesel adı değil site söyleyin belgesel adı biliyoz herhal

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • YouTube den National Geograpic in veya Discoverry Channel (science) in belgesellerini bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Follow me

0|0
    0|0
    • taam makul amca :)

• Entelektüel değilim. Bizzat sanatçıyım. Anlamadığın kavramsallaştırmaları hezeyan olarak algılamanı bilgi ve görgü eksikliğine veriyoruz

• bizzat sanatçı olarak bu derece amaçsız bir platformda görgü ve bilgi eksikliği olduğunu beyan ettiğin (egonun tam da buyurduğu şekilde tabii;) ) kisilerle ayar ve iğneleme çabalaması niteleğinde girişimlerin 'makul'mertebede ironik, soğuk da yiyebilirsin, ısıtmana lüzum yok;)

• discovery science çok var uzay belgeseli tavsiye ederim adamlar bu işi biliyor

0|0
    0|0
  • Cosmos filmifullizle. com'dan 12 bölümünüde hd indirmiştim

0|0
    0|0
  • Nasanin sitesi

0|0
    0|0
  • National kanali izle

0|0
    0|0
  • gnoxis