İspanyolca öğrenmek zor mu arkadaşlar? İngilizcem var?

İspanyolca öğrenmek zor mu arkadaşlar? İngilizcem var ve 2. dil olarak ispanyoca öğrenmek istiyorum , hiç bilmiyorum

0|0
215

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• İngilizcen varsa en kolay dil Almanca ancak İspanyolca biraz zor ancak İngilizce bildiğin için belki rahat öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Portekizce öğrensen olmaz mı? Brezilya portekizce konuşuyormuş.

0|0
    0|0
  • İtalyanca biliyor olsaydın eğer işin çok kolay olurdu. Ayrıca grameri zor bir dil, kapalıçarşıya git orda bir kaç ay çalış faydası olur..

0|0
    0|0
  • Değildir. İngilizce bilen bir insan Fransızcayı ve İspanyolcayı rahatlıkla öğrenebilir..

0|0
    0|0
  • Emek ve kullanım istiyor ama motivasyonunuz olduğu sürece çok da zorlanmazsınız.

Özelden yazabilir misiniz link paylaşamıyorum henüz. Bir İspanyolca-Türkçe blogum var.

0|0
    0|0
  • Cevap verin hacılar. Ben de merak ediyorum. Gerçi ben italyanca öğrenmek istiyorum ama olsun.

0|0
    0|0
  • dil yeteneğine bağlı;)

0|0
    0|0
  • ispanyol hatunlar çok ateşli olur diyesilermiş... fenalarmışşş

0|0
    0|0
  • portekizce öğren bence daha kolay olur

0|0
    0|0
  • neden ispanyolca, erkekleri yüzünden dimi !

0|0
    0|0
  • Telaffuzu zor.

0|0
    0|0
  • rusça öğrenmeni tavsiye ederim ileride çok popüler bir dil olacak iddia ediyorum

0|0
    0|0
  • çok zorr

0|0
    0|0
  • kolay diyenler İspanyolca görmemişler, 2. kurdayım hakikaten yabancılar öğrenmesin diye yapılmış sanki İngilizcenin gözünü seveyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok kolay çabuk öğrenirsin, bir başla zaten sonra bikaç video izle hemen hemen herşeyi anlamaya başliyosun.. ingilizceden bile kolay bence..

0|0
    0|0
  • Değil.

0|0
    1|0
Yükleniyor...