Hayvan özgürlükçüleri iki köpeği özgürleştirmiş ya, terörist değil de nedir ki bu tipler?

sosyalsavas.org/.../

İki köpek zor şartlarda petshopta tutuluyormuş da aç susuz bırakılıyormuş, küçücük sepete 100 tane köpek sıkışmış yok bilmem de. O esnaf adam bir sürü zarar etti, ne olacak şimdi? Köpeğin artık o mutlu petshop yuvasından kurtulmasına ne gerek vardı ne değilşti, daha 9 milyon tane köpek var petshoplarda, her birini kurtarabilecekler mi sanki?

• Hiçbir canlıya zarar vermiyorsa, bu tür eylemler iyidir.
    0% (0)50% (1)33% (1)Oy Ver
  • Belki etkisiz hale getirmek için tokat yumruk vs kullanılabilir. Amaç canları kurtarmak sonuçta.
    100% (1)0% (0)33% (1)Oy Ver
  • Ne olursa olsun şiddete illegaliteye karşıyım. O hayvanlar orda eziyet görsün, ölsün. Sen git beş senede bir oy ver sandıkta, sesini orda çıkar. Oy verdiğin parti kazanamadıysa yapacak bir şey yok, şansına küs.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Can kurtarmak, özgürlük kazanmak için gerekirse can bile alınmasını desteklerim. Bazı şeyler kolay kazanılmıyor.
    0% (0)50% (1)34% (1)Oy Ver
  • Keşke kimse ölmese, yaralanmasa ama işte şartlar zorluyor. Barışçı özgürlükçü bir dünya için umudum var hala.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• o da canlı ve yaşama hakkı var
    üzerinden kazanç elde etmek için onlara eziyet edilmesi kabul edilemez
    onlar alıp kaçmamalıydı hayvanları
    o adamda onlar saldırmamalıydı
    maddi zararmış can bu sırf hayvan diye önemsizleştirilmemeli
    yetkililer doğru kanunu çıkarmalı ve diğerleri de uygulamalı
    sıkı denetim lazım ki bu eziyet önlenebilsin

1|0
    0|0
    • Bu olayda adam saldırmamış zaten. Alıp kaçırıp güvenli bir yere götürüyorlar, petshopta susuz aç sıcak altında mı bıraksınlar, ALF in olayı bu. Kurtarabildiği kadar can kurtarmak. Yani en iyi petshop olan yerde bile bu eylemler oluyor. Kafeslere tutsak edilmere karşılar.

• tamam işte bende hayvanları pazarlayanlara kızıyorum
      verdiğin linkte
      "Kitle içerisindeki ALF aktivistleri, kortej bir pet shopun önündeyken içeri girerek iki yavru köpeği kaçırdı. Bu sırada petshop sahibi eylemcilere saldırdı."
      diyor o yüzden söyledim onları

Erkekler Ne Diyor 1

• Karışık olmuş mevzu.
    Bitiyi çorba olmuş.
    Yazıdaki son cümleleri anlamadım kürt mürt falan onlara gelsin bu eylem.
    Nereden nereye.

0|0
    0|0
    • İnsan üzerine kurulan tahakküm hayvan üzerine kurulan tahakkümü, hayvan üzerine olan insan üzeirne olan sömürüyü güçlendirir, kamçılar. Birini bitirmeden diğerini bitirmek imkansızdır. İkisii bir arada yürümelidir. Peşkeş çekilen kamu arazileri, kesilen ağaçlar, heslere katledilen dereler, sömürülen atlar hayvanlar, çocuk işçiler, tecavüze uğrayan kadınlar vs. Hepsi bir bütün.

Yükleniyor...