Yakında bir kitap çıkaracağım... Sizi en çok hangi konulardaki kitaplar etkiliyor?

Yakında bir kitap çıkarıcam..Sizi en çok hangi konulardaki kitaplar etkiliyor..?

Güncellemeler:
genelde aşk veya hayatın duyguları ile ilgili olabileceğini düşünürken ne farklı öneriler geldi..

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Ahlakli bir ask hikayesi olabilir mesela... Nedir bu "Ask-i Memnu" ve "Eve düsen yildirim"'lardan cektigimiz...

0|1
    0|0
    • ferhat ile şirini yazar ve kitabı hiç satmaz. aşk kitaplarındaki seks, sevişmek, emmek böğürmek türk öküzlerimizin dikkatini çekiyor. oh yeah modunda izliyorlar. bunları düşünmek ve satmak gerekiyor. bu nedenle de senin dediğin artık bu çağda işlemiyor.

• izliyorlar veyahut okuyorlar. her ne boksa işte.

• sende haklisin... kaliteli olup olmamasi önemsenmiyor artik... hangisi daha fazla para yapiyorsa ona yöneliyorlar... herseyi git gide basitlestiriyorlar...

Kızlar Ne Diyor 5

• Fantastik romanlar , gerilim , polisiye , tarihi romanlar bla bla bla ...

0|0
    0|0
  • aşk ve gizem temali kitaplar ilgimi çeker.

0|0
    0|0
  • Fantastik

0|0
    0|0
  • politik romanlar beni çok çeker,konunun geçmişte ya da günümüzde olması farketmiyor.Ama esas fikri olay örgüsüne yedirerek okuyucuyu sıkmadan yazılmış olması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • kısılık uzerıne

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bilim kurgu

Aşk

0|0
    0|0
  • Üstad edebiyat vardı okunmadı.. Edebiyat vardıda bizmi okumadık:)

Kitabı yaz ama bastırma film olarak çıkar. Şu aralar revaşta bu. Hiç değilse altın portakal ödülü alma şansın olur:)

0|0
    0|0
  • ne güzel ya valla şimdiden hayırlı olsun..bence devrin bu kötü gidişatı olsun belki bazıları ders çıkartır yazdığınız kitaptan.

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler.iyimser biriyim ben herşeye rağmen..olumlu olmakta fayda var..

• Cinayet anlarını iyi anlatan kitaplar etkiler ağır bir cinayeti görürsen kafanı çevirirsin ama kitap sana yaşatıyor kaçış yok :)

0|0
    0|0
  • aksiyon olsa iii olur okunur da hem

0|1
    0|0
  • Bilim-vurgu. Yeni bir tür. Çok hoş. Çokta iyi.

1|0
    0|0
  • belden aşşağı vur konuyu, yok satarsın, herkesin aklı orda zaten

0|0
    0|0
  • ismi güzel kapagı janjanlı

0|0
    0|0
  • Kitap yazmaya karar vermiş bir yazarın, henüz ne yazacağını bilmemesi nasıl bir hüsrandır.

Bence sen facebook da ciftliğin ile ilgilen.

0|1
    0|0
    • ben sadece fikir alıyorum.ne yazmaya karar vermedim demedim ki..:)

• haklı değilsin..diyemicem..:)

• Biliyorum, haklıyım :)

Yükleniyor...