Düğünlerde çok oynar mısınız?

Ben bir tekirdağlı olarak çiftetelli roman havası ağır roman v.s bayılırım ve çok da güzel oynarım. Hiç de utanmam, çekinmem. Acaba sizde benim gibi misiniz? :)

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• kendimden gecercesine oynarim, oynatirim. oyle derler. kendinden gectin yine oynarken derler. en son bir dugun videosunda izledim kendimi ve hak verdim soyleyenlere. pistte ceylan gibi seken o adam nerde su anda bunlari evde yazarken ki adam nerde. bir dugun bir eglence olsa da oynasam.

ya da kalkip simdi oynasam, oynatsam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Off ben cok severim dügünleri.. En cok sevidigim seyde orada roman havasi, ciftetelli ve horon tepmek :)) Gerci hepsini biliyorum ama en cok sevdiklerim bunlar :D

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem. (saklanmaya çalışır, kaldırmak isteyenlere mendebur bakışlar atardım, o tatta düğünlere gitmeyeli de çok oldu ama.)

0|0
    0|0
  • bende çok severim roman havasını daha geçenlerde hiç tanımadığım birinin düğünde sırf roman havası çalıyor diye kalktım oynadım:)normalde oynamam düğünlerde ama roman havasını duyunca yerimde duramıyorum,elimde değil:)

0|0
    0|0
  • ohoo ben bi ankara havası oynuyorummm herkes bana bakıo:p

0|0
    0|0
    • ben nu bilmiyorum öğretirmisin bana :)

• para isteyen sendin herşey para değildir bu dünyada

• evet ben demiştim demi doğru ya tamam şimdi de böyle diom dünya da dönüo ona bakarsan hep aynı mı duruo allammmm yareppbbiimm:D

• Nayır. Çok çok çok yakın bir arkadaşsa, birazcık (belki)

0|0
    0|0
    • * yok yok, bir kere çok feci oynamıştım. kasetler şahit.

bazen insan kendine bile şaşırıyor bu ben miyim diye

• Çok İii döktürürüm valla:))heçççç çekinmem

0|0
    0|0
  • Hayır :) Özgüvenim yoktur...

0|0
    0|0
  • Oyun havasından nefret ederim, düğünlerin de bu gürültü hallerini sevmiyorum zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Oynamam. Kendi düğünümde de DJ'e karaliste vermiştim zaten bunlar çalmayacak diye (Serdar Ortaç'tan başlayıp oyun havasına uzanan bir silsile) adam bakıp "e ne çalacağım ben" tadında bir bakış attı :)

Millet "hocam yok mu oyun havası" diye hesap sordu bile. Benim düğünüm dümbük? Sana mı soracağım ne çalacağını? :))

0|1
    0|0
  • Düğünlerden nefret ederim. Çoğunlukla gitmem. Gitmeye mecbur kalırsam da oynamam. "Kalk kalk oturmaya mı geldin?" diye sorana küfrederim. Sıkıntıdan pasta ve kokteyllere sararım.

Uzak olsun benden.

1|2
    0|0
  • slow müzikle, oradaki özel yada yakın birisiyle bir dans.. onun dışında hiç beceremem.. zaten düğünleri de sevmem ben

0|0
    0|0
  • Ben oynamam ama oynayanları seviyorum ya. Ne güzel, neşe ve hayat dolu gözüyle bakar imrenirim. :)

0|0
    0|0
  • Çankırılıyım yani Angaralı sayılırım... Bu yüzden düğünlerde kesinlikle yerimde duramam.. Hasta bile olsam çıkar oynarım.. miskette üstüme yoktur ama diğer havalarıda oynarım..bir itiraf akrabalarım uzun süre düğün yapmazsa tanımadığım insanların düğününe gidp oynuyorum napim yerimde duramıyorum:D

0|0
    0|0
  • düğünden nefret ederim elimde olsa kendi düğünüme gitmem

1|0
    0|0
  • ben bırey olarak dugune karşıyım saçma bır adet bence

0|0
    0|0
  • dugunu icat edeni bulursam dogduguna pisman edecm hayatimda en nefret ettigim merasim

1|0
    0|0
  • Felaket oynarım.

0|0
    0|0
  • oynamam için içmem lazım

0|0
    0|0
  • neerrdeeee.keşke becerebilseydimmm...

0|0
    0|0
  • Hiç isim olmaz

0|0
    0|0
  • ... Genel olarak düğün ortamlarında olmayı sevmem !

0|0
    0|0
  • Düğünlerden nefret ediyorum. Düğün yapmayı düşünmüyorum. Hatta evlenmeyi de düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • asla. yakası açık gömlek bile giymem takımın içine. siyah takım elbiseye yine siyah gömlek ve kravat eşlik eder. cool cool takılırım öyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...