Sorum game of thrones izleyenlere?

Sizce karizmatik karakterlerin türk dizilerinden farklı olarak çok kolay ölmesi diziyi sizin gözünüzde itici mi yapıyor yoksa ileriye mi taşıyor?

Güncellemeler:
Murat Kekilliye baş sağlığı mı dilesek ya :)
Polat Alemdar game of thronesta oynasa o da ölür müydü? :)

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• itici mi? o kelimeyi aynı cümlede kullanmayı bırak aynı anda aklından bile geçirme :D bence daha da ilginç oluyor. alışılmışın dışında bir tat veriyor insana. en sevdiğin karakter durumunu ortadan kaldırıyor. kimseye bağlanmamak dizinin temel taşı sanki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Farklı kılıyor itici kılmıyor. Ama Tyrion ölürse kin beslerim onlara cesaret bulabilirsem seti kundaklarim ona göre bilsinler...

0|0
    0|0
  • itici kesinlikle değil. zaten game of thronesta ne olursa olsun itici demem. bir sahiplenmisim falan :D iyilerin cok sevilenlerin ve yakısıklıların olmesı falan dızıyı daha ılgı cekıcı kılıyor. bu bıle olduyse kımsenın yerı saglam değil dedirtiyor. ama khal drogo için aglıycaktım orası ayrı

0|0
    0|0
    • en çok içimde kalan şey ise ned starkın jaime lanisterla ciddi bir kavgaya tutuşmadan ölmesiydi :)

• ned stark benım ıcın ılk bolum de baş karakter falandı. sonra yıkıldım zaten daha yaşayacagı vardı o adamın hakkını yedıler :D

• Heyecan katiyor bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• karizmatik değilde dizideki karakterlerin hepsi kötü onu öncelikle bir kabul etmek gerek kötünün iyisi kim dersen benim için Stark hanedanıydı hepsi kutlamada suikasta uğrayıp ölünce ruhum karardı bıraktım diziyi şen son baktığımda öz kız kardeşiyle ilişki yaşayan ve küçük bir çocuğu kuleden aşağı itip sakat bırakan jaime lannister iyilik meeği gibi gösteriliyor dizi Türk örf adetlerine tepki olarak yapılmış resmen

0|0
    0|0
  • Dizinin en karizma adamı Ned Stark en başta öldü ama gördüğün gibi izleyici kitlesinde pek bir değişiklik olmadı. İkincisi olmuş bence.

0|0
    0|0
    • yeni karizma adamlar türetmeyi başardılar ama bu dizinin bütçesini çok artırıyor sürekli jönleri oynatıyorlar falan :)

• farklı kılıyor bence de. iticilikten çok enteresan gelip heyecanla ne olacağını düşünüyosun :))

0|0
    0|0
  • itici değil daha iyi bence. sürprizlerle dolu :)

0|0
    0|0
  • Dizi sürükleyici zaten bir karakteri sevmiyorsun ben şahsen birden fazla karakteri seviyorum

0|0
    0|0
  • bı ara ızleycem

0|0
    0|0
Yükleniyor...