Okunacak kitap önerileri?

Bunu okumadan önce ölmemelisin diyerek önerdiğiniz tüm kitap önerilerine açığım, özellikle romanlara. Şimdiden teşekkürler :)

(Rus edebiyatı hariç, çok denedim olmuyor :))

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Herangi bir kitap olur diyorsan Dan brown kitaplarını zaten başa koyarım
    Okuyup beğendiğim kitaplar arasında;
    zar adam ve zar adamın peşinde
    açlık oyunları serisi
    Olasılıksız
    bitane türk yazar vardı valla unuttum adını hatırlarsam hallederiz burdan yine. Edebi şeyler okumam pek macera daha iyi oluyo. Aklından bir sayı tut vardı okudum ama biraz uzadı onun işi. Askerde yığınla okumuştum ama hatırlamıyorum şimdi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Okumak için işlerimin bitmesini beklediğim ve beni heyecanlandıran son kitap Trevanian- Shibumi idi. Trevian'ın tarzından hoşlanırsan, Katyanın yazı ile devam edebilirsin. bir tık altında Dan Brown Dijital Kale ve Murakami Norwegian Wood u öneririm. Kısa ve yerli, eğer okumadıysan Samipaşazade Sezai- Sergüzeşt, okuması biraz ağır da olsa Ahmet Hamdi Tanpınar- Saatleri ayarlama enstitüsünü önerebilirim.

1|0
    0|0
    • Tüm önerilerin için çok teşekkürler. Trevanian Dijital Kalenin bir tık üstünde kalıyorsa merakla okuyacağım.

• gaia teorisi (vakit geçirtiyor ) kumarbaz (severim ), empati olasılıksız (okumalısın )

ölü ruhlar ormanı, siyah kan, kızıl nehirler, şeytan yemini (grance yazarı polisiye severim ) koloni sevemedim
    diğer kitapları da güzeldir eminim.

lotr serisi (lord of the rings ) ve hobbit serisi

aklıma gelmedi daha çok varda

1|0
    0|0
  • Bülbülü öldürmek hayatımda sıkılmadan bir solukta okuduğum en iyi romandı. Ciddi olayları bir çocuğun gözünden anlatıyordu ve bittiğinde gözleri doluyordu insanın.

1|0
    0|0
  • sabahattin ali. 3 romanı var üçünü de okumalısın ama en güzeli kürk mantolu madonna kesinlikle okumalısın. bu arada kitaplığım geniştir ve eski kitapçılarım vardır. bulamadığın ya da pahalı bulduğun kitaplar için de yerler önerebilirim.

1|0
    0|0
  • Ted Dakker- Oyun

1|0
    0|0
  • İskender Pala - İki dirhem bir çekirdek
    Sezai Karakoç - Samanyolunda Ziyafet

1|0
    0|0
  • Kur'an okumadan ölmemelisin...

1|0
    1|0