Arkadaşlar kaç dil biliyorsunuz?

Ben ingilizce ve italyanca birazda fransızcam var. Peki siz?

0|0
18|16

En İyi Kız Görüşü

• Türkce, Almanca, Ingilizce, cok az Italyanca ve Latince. Fransizca ögrenmeyi cok isterim :)

0|1
    0|0
    • Tavsiye etmem ingilizce ve italyanca en asil diller fransızca ve almanca fazlalık hem ağır boşver

• Ben arrivederci diyorum genelde napoli ve venedike gittim orada bu şekilde vedalaşılır.

• Arrivederci daha güzel zaten :) bende Romaya gitmistim ama ingilizce konustum genelde, sadece siparis verirken "Vorrei..." gibi basit seyler kullandim :)

Kızlar Ne Diyor 17

• Kürtce, türkce, almanca, ingilizce ve normal derecede fransizca

1|2
    0|1
  • iyi derecede ingilizce , arapça, ispanyolca, orta derecede almanca , çince demek isterdim ama yok

0|1
    0|0
  • İngilizce ve biraz almanca

0|1
    0|0
  • Biraz İngilizce biraz Korece.

0|0
    0|0
  • İngilizce anadilim, Türkçe. Çok az da Almanca lan.

0|1
    0|2
  • 1 oda türkçe

0|1
    0|0
  • Birkaç tane, çok değil. Fransızca konusunda epey başarısız oldum ve hayret ediyorum, insanlar bu dili nasıl öğreniyorlar acaba :) Fransızca benim ilgimdeki son durak oldu, üstüne bir de Rusça'yı beceremeyince... öğrendiğim diğer diller ile yetinmem gerektiğini anladım ve onların üstüne düşmem gerektiğini farkettim. Hakimim, ancak konuşma özgüvenine sahip değilim.

0|0
    0|0
  • Türkçe, ingilizce, ispanyolca biraz almanca

0|1
    0|1
  • Rusca, Ingilizce, Turkce

0|0
    0|0
  • Fransizca
    Ingilizce
    Turkce
    Biraz da Felemenkce

0|0
    0|0
  • Türkçe
    İngilizce
    Rumca -cümle kuramıyorum ama anlıyorum.
    Biraz Arapça
    Biraz Almanca
    Latince de eh

0|1
    0|1
  • İngilizce, azcık boşnakça azcık da rusça :p

0|0
    0|0
  • Türkçe ingilizce

0|0
    0|0
  • sadece ingilizce

0|0
    0|0
  • İngilizce , turkce , İspanyolca , japonca ve kus dili:D

0|0
    0|0
  • 3 rusça Türkçe boşnakça

0|0
    0|0
  • türkçe, bulgarca, ingilizce, ispanyolca, çok az fransızca, italyanca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kütçe , arapça :) özellikle bunlar ingilizcede var ama onlar kadar iyi degil :) peder astsubay devamlı doguda oturunca kütçen ve arapçan gelişiyor.. ama kürt dedigimizde genelleme yapılmasına kızıyor hepsi kötü degil % 80 i harikadır misafir perver olmaları hele hele askere polise saygıları , ve belkide birçok türktende daha baglıdır vatanına.. bu konuda idda ederim.. birde kaç sene oldu şanlıurfada , şırnakta , malatyada, muşta oturalı hala ararlar beni bayramda seyranda... kardeşlik böyle bişey.. onun için genelleme yapanlara çok kızarım yanımdada kimseye laf söylettirmem onlara.. onlar sayesinde lazı , kürt, türk hepimizin ülkesi burası tek bayragımız tek dilimiz var vede tek önderimiz..

0|1
    0|0
    • Politika yapma benim sorumda konu dağılıyor

• politika degil be kardeşim sadece genelleme yapılıp konuşulmasını istemedigim için dedim yanlış anlama.. ekmeklerini sularını az içmedim. onların içinde büyüdüm ondan her kötü söz söyleyene derim bunları onların arasında ne kadar yaşadın diye sorarım.. onların içinde buyudum iyiki oralarda oturmuşum allah hepsinden ragzı olsun hiç bir zaman dışlanmadım dışlamadım yeri geldi kendi arkadaşlarıyla kavga ettiler beni hiç ezmediler ezdirmediler...

• Biraz fransızca biraz İspanyolca biraz rusça
    Birkaç şey yunanca slav dillerini çoğunu anlıya biliyorum
    Fakat okadar da iyi değil
    Birde çok iyi bulgarca

0|1
    0|0
  • buranın takım elbiselisi benim

0|0
    0|1
  • Ben türkçeyi bile tam bildiğime emin değilim :D ama az biraz ingilizcem olucaktı köşede bir yerde :D

0|1
    0|0
  • solo l'uomo italiano

0|1
    0|0
  • Hi senyoretta :SAD:ASd

Türkçe - Fransızca - Gurci - İngilizce - almanca - hintce -arapça DAha sayımmı lan :D

0|0
    0|1
  • English
    Nihon no (Japonca, gerçi kanjisini bilmiyorum, sadece konuşabiliyorum, okuma ya da yazma yok)
    Español (bunu tam öğrenince italyanca ve portekizce ye geçicem ispanyolcayı öğrendikten sonra portekizce çok kolay olur heralde, italyancada benzer bir dil olduğu için onda da fazla zorlanmam diye düşünüyorum)

0|0
    0|0
  • 2 dil İngilizce ve Türkçe

0|0
    0|0
  • 4 dil bilirim. Bildiklerim bana yeter de artar da son olarak İspanyolca öğrenecem 5 edecek.

0|0
    0|0
  • Türkçe ve advanced seviyesinde ingilizce.

0|0
    0|0
  • Türkçe anadil. Yunanca ve ingilizce.

0|0
    0|0
  • En az 3 dil bleceksin demiş Bedri rahmi İng, almanca, lazca

0|0
    0|0
  • Sizin yaninizda cahil kalmisim lan ben. Ingilizce biliyorum az cok

0|0
    0|0
  • beden dili sadece

0|0
    0|0
  • Çok iyi ingilizcem ve biraz da Türkçem var :D

0|0
    0|0
  • Türkçe, Türkçe, Türkçe, Türkçe ve Türkçe. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...