Kitapseverler toplanın ! Hangi yazar senin ruh eşin?

En sevdiğim kitabın yazarı çıktı bana. .

J. R. R. Tolkien :)

Güncellemeler:
Kusura bakmayin linki atmayi unutmusum :) başına http:// yazın yeter

onedio. com/haber/dunya-edebiyatindan-hangi-yazar-senin-ruh-ikizin--311297
Virginia woolf çıkanlarla bir ülke kurabilirim :)

0|0
12|6

En İyi Erkek Görüşü

• bir de link atsaydın iyi olurdu :)

0|0
    0|0
    • Kusura bakma kardeşim linki attım. . seviyem düşük olduğu için zorlandım biraz ;)

• Hersey James joyes için :D

• :) :D :)

Kızlar Ne Diyor 12

• "Anton Çehov" çıktı!
    En başta şunu söylemek gerekir ki, basitlik ve sadelikten hoşlanıyorsun. Bir şişe şarap, yetecek kadar yemek ve bir hamak verseler sana, kafandaki tilkilerle dalgın dalgın hayatın anlamını düşünerek bir ömür geçirebilirsin orada. "Hayat zaten basittir, insanlar karmaşıklaştırır" fikri seni çok net anlatır. Bu kadar karmaşıklaştırmaya gerek yoktur zaten: Eğer tabanca görünmüşse, o eninde sonunda patlar, nedir yani?

0|1
    0|0
  • Tabi ki, Paulo Coelho.

0|1
    0|0
  • "James Joyce çıktı ama bak bak yoruma bak sövüyor mu övüyor mu belli değil :))

Dünyanın en karmaşık insanı olman muhtemel. Nereden nereye bağlayacağın şüphelidir, beynin ise çıfıt çarşısı. Konuştuklarından, söylediklerinden anlayabilene aşk olsundur. Ama bu demek değil ki, sen safi saçmalıyorsun. Sadece insanlar seni anlayabilecek kadar zeki değil. Hani vardır ya zamanının 50 sene ilerisinde olan insanlar, heh sen işte onlardan birisin!

0|1
    0|0
  • "Virginia Woolf" çıktı!
    İçgüdüsel kadınsın sen, tek başına ayakta durabilmenin romanını yazmışsın zaten. Kendini biliyorsun, sınırlarını da biliyorsun, ki o sınırları da sen çiziyorsun. Asla kırılgan ve ağlak bir kadın değilsin ayrıca: Omuzları hiçbir zaman düşmüyor! Son olarak erkek gibi kadın değil; kadın gibi kadınsın :)

0|0
    0|0
  • Sarah jio ve julia quinn

0|1
    0|0
  • aziz nesin çıktı :))

0|1
    0|0
  • Charles bukovski ckmsdi bana yapmisdm :-D

0|1
    0|0
  • William Shakespeare ruh esimmis :)

0|1
    0|0
  • Sarah Jio çıkmazsa bozuşuruz

0|0
    0|0
    • Virginia Woolf:
      İçgüdüsel kadınsın sen, tek başına ayakta durabilmenin romanını yazmışsın zaten. Kendini biliyorsun, sınırlarını da biliyorsun, ki o sınırları da sen çiziyorsun. Asla kırılgan ve ağlak bir kadın değilsin ayrıca: Omuzları hiçbir zaman düşmüyor! Son olarak erkek gibi kadın değil; kadın gibi kadınsın :)
      artık herşey için çok geç :/

• Herkese de Virginia woolf çıkıyo . . Bu sadistlik niye :)

• reşat nuri güntekin

0|0
    0|0
  • Virginia Woolf çıktı. :)

0|0
    0|0
  • kitap ne demek la :DSADASs

0|0
    1|0
    • Kağıda bişeyler karalıyor. . Okuyosun felan güzel oluyo . . Bence denemelisin :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Albert Camus
    Bu dünyada anlamlı hiçbir şey yok sana göre. Her şey saçma, her şey alakasız. İnsanların isteklerini ölümüne gizlemesi ve arzularını bastırması ise ikiyüzlü bir tutum ve komik. Sen bunların farkında olduğun için yalın ve yalansız yaşıyorsun. İnsanlarsa sana bu yüzden adeta bir "yabancı" gibi davranıyor, ki olması gereken sensin; yani sen bir antitez değil, tezin bizzatihi kendisisin. Ama yine de fark etmez, sen bunları da takmıyorsun!

0|1
    0|0
  • William Shakespeare

0|0
    0|0
  • Stephen King :)

0|0
    0|0
  • jack london

0|0
    0|0
  • "Fyodor Dostoyevski" çıktı!