Spor tartışma programlarının vazgeçilmezi kimdir?

bence herşeye rağmen Gökmen Özdenak . ya siz kimi düşünüyorsunuz? Spor tartışma programlarının vazgeçilmezi kimdir?

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı arkadaşlar Rıdvan demiş ama spor tartışma konseptine uymuyor rıdvan hoca onu alıcaksın karşına %1oo futboldaki gibi %100 futbol konuşacaksın tartışma olayı dediğin zaman Ahmet Çakar derim her ne kadar pek sevmesem de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Telegol direkt komedi... Her biri ayrı arıza... Ahmet Çakar bence... Tuhaf, ayarsız ve reyting getiren bir adam çünkü...

0|0
    0|0
  • Erman Toroğlu

0|0
    0|0
  • Ahmet Çakar..!

0|0
    0|0
  • evet ya nerdedn bildin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Spor tartışma programlarının esas vazgeçilmez unsuru; işi gücü yokmuş gibi tv karşısına oturup, sanki çokönemli bir şey söyleniyormuş gibi tüm gün bu programları izleyen enayi seyircilerdir.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle öyle.Bence hepsi Teke tek programı gibi olsa insanlarımız adına daha yararlı olabilirlerdi .

• Murat Özarı ve Fikret Engin

Tv8'de BayTahmin isminde programları var. Mükemmel :)

Tam bir komedi. Futbol haricinde her türlü muhabbet var.

0|0
    0|0
  • vazgeçilmez değil ama ahmet çakar en iyisi

0|0
    0|0
  • Vazgeçilmezi yoktur .Çünkü o programlar sadece saçma sapan esprileriyle güldürmeye yarar.Gereksiz şeyler üzerine konuşup kendilerini tatmin ederler ve izleyici kitleside boş insanlardır.O programlar yerine daha yararlı programlar koyulabilir .Konuyu biraz saptırdım ama olsun dolmuşum demekki.

0|0
    0|0
  • Nasıl kimser yazmaz ya tabiki rasim ozan :d

Bay tahmini tek geçerim

Favori yorumcum ali ece.Adam football manager oyunu gibi tüm oyuncuların tüm özelliklerini biliyor.

0|0
    0|0
  • komedi olarak tv8deki murat ve hikmetin üstüne tanımam

diğer türlü ntvsporun spor gecesi Irmak Kazun ve Emek Ege

0|0
    0|0
  • %100 futbol. beşiktaşlıyım ama fanatik fener taraftarı rıdvanı dinlemekten zevk alıyorum. onun gibisi yok bence. tarafsız ve güzel bir şekilde yorum yapıyor...

0|0
    0|0
  • şansal erman

0|0
    0|0
  • gerçekten futbol hakkında konuşulacaksa Mehmet Demirkol..ama geyik muhabbeti isteyenlere Adnan Aybaba :)

0|0
    0|1
  • gökmen özdenak bazan konuştuklarını toparlayamıyor.yine en hınzırı uyanığı toroğlu

0|0
    0|0
  • AHMET ÇAKAR tabikide adam dansöz kıyafeti giyecekti ama işte g*tü yemedi :D

0|1
    0|0
  • telegol

0|0
    0|0
  • spor programlarında tarafsız yorum yapan kişiler Ahmet Çakar ve Rıdvan Dilmen'dir.

0|0
    0|0
  • erman toroğlu ftw.

0|0
    0|0
  • gökmen özdenak zaten bi kafayı cekıp cıkıyo yayına

0|0
    0|0
  • spor izlemiyorum artık

0|0
    0|0
  • gökmen özdenak derken?

o adam konusmaktan aciz ya, kaldı kı yorum yapacak..sacmasapan yorumları var

0|0
    0|0
  • Ahmet Çakar :D

0|0
    0|0
  • rıdvanı tek geçiyom.

0|0
    0|0
  • erman toroglu da ıyıdır ;))

0|0
    0|0
  • Mehmet demirkol

0|0
    0|0
  • kesınle gokmen ozdenak ve telegol ekıbı ben ızlerım hep :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...