Soru sorarken ya da cevaplarken belli bir kalite belli bir standart olsun istemezmisiniz?

uzun zamandır burada vakit geçiren birisi olarak diyebilirim ki standart altı sorular biçok kişiyi sıkıyodur. ergenlerin erginleşemeyen beyinlerinden üreyen sorumsular maalesef kaliteyi düşürüyo. hiçbi yasak sansür vs uygulansın demiyorum ve hertürlü yasağa karşıyım ama biraz özen gösterilse sorulara. lütfen biraz düşünce rica ediyorum... ottan çöpten sebepleri kendinize saklayın bir zahmet insan kardeşlerim...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• yasaklar ya da kurallar ile çözülebilecek bir problem değil bu konu. ancak üyelerin yaşlarını bir şekilde kontrol edebilirlerse azalır en azından yoksa bir şey değişmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet!
    Geçen bir soru sordum, bir film ile ilgili idi ve kötü bir şey de sormamıştım açıkçası, altına bir İncisözlük. swf'si olarak açınca korku karakterinin çığlık attığı bir flash sunu koymuştu. Aklım çıkmıştı resmen. Bu dediğimiz gerçekten çok mantıklı soru üzerine değil, beğeni üzerine xper uygulaması yapılmalı

0|0
    0|0
  • haklısınn :D

0|0
    0|0
  • Gercekten ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ya hu bırakın isteyen istediği şekilde sorsun...

... sizin gibi sormuyorlar diye "düşük" ilan etmenin anlamı ne?

1|0
    0|0
  • Herkesi kendi serbestisine bırak boşver

0|0
    0|0
  • sitenin xper uzerine uyguladigi bonus uygulamalari soru ve cevap kalitesini dusuruyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...