Ocak dediler Şubat dediler bahar dediler yaz geldi ve Dhoom 3 filmi sonunda vizyonda?

http://m.youtube.com/watch?v=won4qtytcgo

Bir hayranı olarak Aamir khan soğan doğrarsa yine izlerim film diye :) bütün filmlerini severek izldiğim için dhoom 3 de eminim diğerleri kadar güzeldir bugün 21.30 seansını sabısızlıkta beklemekteyim..
Bu filmi giden veya izleyen varsa fikirleri merak etmekteyim..

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu film bir harika ama sinemadan önce nete düştü orjinal 1 ay sanırım izleyeli :D :D şiddetle tavsiye

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• La sevgilin olsa beklemezsin böyle

0|0
    1|0
  • Hahaha yaklaşık 1 ay önce izledim be arkadaş. Bicaps. net ten izlesenize :) Film gerçekten güzel etkiletici ki hint filmlerini izlemeye özen gösteriyorum :)

0|0
    0|0
    • izleyecek olsam altyazı çıkmadan da izlerdim 4 ay kadar önce özellikle vizyona girmesini bekledim ben :)

• Aashiqui 2 filmini de şiddetle tavsiye ederim :)

• 3 kere izledim :)

• izle izle. .. İyi eğlenceler ;)

0|0
    0|0
  • bu flimi bu kadar beklemek anlamsız bu benim şahsi görüşüm

0|0
    1|1
  • hıı şu film

0|0
    0|0
  • ayağını araba ezdimi? e

0|0
    0|0
  • sanki cok acilmiş gibi.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• dhoom serisinin tamami bir harika!!!

hatta dhoom4 ü de planliyolarmis

1|0
    0|0
    • Aamir khan oynamazsa tadı olmaz diğer ikisi çok iyi değil saçma yani.

• aamir khan in rol almasi ayri bir guzel olmus tabi ama diger ikisi de guzel bence. bas rol oyuncularinin sergiledikleri zekice planlar cok hosuma gidiyor

• Müthiş bir film harikaaaaa :) bu filmi arkadaşlarımla beraber izledim ve hepimiz önce güldük sonra üzüldük sonra tekrar güldük ve sonunda ağladık çok müthiş bir film izlerken içinizde bütün duyguları hissedebilir hatta tıpkı yaşıyormuşsunuz gibi etkilenebilirsiniz herkese tavsiye ederim :))

0|0
    0|0
  • Bnde doom filminden bahsediyorsun sandim :))) doommuda izle guzel film :)

0|0
    0|0
  • hindistan filmi mi

0|0
    0|0
  • Benim Adım Khan bumu film

0|0
    0|0
  • Offf çok fena filmdi ya :D hele şu gösterii kaç kere açıp izledim... Aamir Khan bir tane :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...