Televizyonda nasıl bir program sunmak istersiniz?

Size imkan verilse televizyonda nasil bir program sunmak istersiniz ? kamera önündemi yoksa kamera arkadasindami olmak istersiniz ?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kamera önünde Talk Show sunmak isterdim..Veni Show'un bu haftaki konukları;Kızlarsoruyor'un ünlü yorumcuları,Yalan Dünya,Çilek Perisi,Pink ve güzel kızların hayranı olduğu sezoox..Sakın Kaçırmayın.. :)

1|0
    0|0
    • hangi kanal peki :)

• anneyi görüyormusun senden kurtulmak icin kapiya gelenlerden nr bile almaya kalkiyor , kaldin kadinin basina kaldin :) Annen evlenmen icin adaklar bile adamistir :)) sor annene yardim edeyimi sana kiz bulmada :)

• Kadın da haklı :) bütün kuzenler evlendi..1 ay sonra bi kuzen daha evleniyor,ondan sonra bi kuzen de nişanlanıyor..Annemin de ilk cocuğu olduğum icinmidir nedir anlamadım bi an önce beni evermenin derdin de :D bi kere nişanlandım sırf annem icin kendimi feda ettim ama olmadı ayrıldık :D sende annem gibi yapma kıymayın bana :D

Erkekler Ne Diyor 13

• Karar vermedim Ama halkı oyalayacak boş şeyler olmazdı aksine bir şey öğrenebileceği münazara tarzı bir program olurdu

0|0
    0|0
  • flash tv misali . sarı bıyık mesela

0|0
    0|0
  • ben kim 500 tokat ister adlı yarışmayı sunmak istiyorum, yarışmacılar da medya maymunları olacak ama

0|0
    0|0
  • Tarih, felsefe, Bilim/İlim içerikli müzik destekli bir program yapmak isterdim.Her hafta yurt içi veya yurt dışından bu konular hakkında iyi bilgilere sahip kişileri çağırırdım.Ayrıca kötü olan her şeyi eleştirirdim ve yol gösterirdim kendimce ...

0|0
    0|0
  • kısa süre içinde tanıştığım bir eleman var onunla talk show yapmak isterdim.kesinlikle izlenme rekorları kırabilir...

0|0
    0|0
  • mini etekli mankenleri konuk edebilceğim bir program

0|1
    0|0
  • müzik kanalında canlı müzik yapabileceğim bi program

0|0
    0|0
  • kamera önünde..Acun firarda tarzı bişey ;)

0|0
    0|0
  • erotik bişey düşünüyorum

0|0
    0|0
  • yemek yarışmalar oluyo ya sen sürekli tadıyosun öyle bişi olsun benimkisi mümkğnse :)

0|0
    0|0
  • amerikan ve rus nükleer balistik denizaltıları belgeseli

0|0
    0|0
  • Hostes kızlar olsunda yanımda soyunma kabinine bile razıyım.

0|0
    0|0
  • Topluma bilgi vermk amaçlı programlar olurdu

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• radyo programcılığı yada spikerlik yaptın mı? gibi sorulara maruz kalıyorumm *-*

0|0
    0|0
  • Kameraaa önünde olmak isterdiiimmm :)) Eglence programları sunmak isterdim.Yarısmada sunabiliriimm yanii sunarıımm.Teklif varsa degerlendiririmm :)

0|0
    0|0
  • Ayne programının yapımcılığını,sunuculuğunu,yönetmenliğini ben üstlenebilirim,lütfen:(

0|0
    0|0
  • Kamera önünde gezi ile ilgili program sunmak isterdim hem heryeri gezmiş oluyorsun programın konsept icabıylada yöresel lezzetler tadıyorsun halkın kendine özgü kültürünü tanıyorsun sonra program başı para kazanıyorsun

0|0
    0|0
  • Dans ile ilgili bir programda olmak isterdim. Ve tabi ki kamera önünde sunan kişi olmalıyım.

0|0
    0|0
  • evlilik programıı - çok komik oluyordaaa :D

0|0
    0|0
  • kamera önünde olmak spor programı sunmak isterdim:)))

0|0
    0|0
  • şu ülke ülke gezen şanslı insanlardan olmak isterdim :(

0|0
    0|0
  • hem kameranın önünde hem arkasında olmak isterdim yani kendi filmmimi kendim yönetmek istrdm :)

0|0
    0|0
  • maç sunmak isterdm

komedi diye yayınlarlardı

0|0
    0|0
  • belgesel ya da yemek programı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...