Aynı şarkıları dinlemek sıkıcı, önerisi olan var mı?

Klasik pop kültürü çık sıkıcı, zaten ben rap dinliyorum raptede yeni parçalar çıkmayınca... Müziksizde olmuyor. Şöyle önerebileceğiniz, huzur verici güzel müzik bilen var mı? Şöyle arkada keman gitar eşliğinde...

0|0
8|6

Kızlar Ne Diyor 7

• 0|0
    0|0
    • En sevmediğim adamın en sevmediğim şarkılarından biri ama yinede teşekkürler. Yine bir dinleyelim belki bu sefer severim. :)

• Ben kendi sevdiklerimi öneriyim
    Arash ft helena- One Day
    Daddy yankee ft j alvarez- El Amente
    Daddy yankee- La nueva y la ex
    Bence güzel şarkılar sen ne düşünürsün bilemem tabi :)

0|0
    0|0
  • Benim önerim rap değil ama.
    Led Zeppelin - i'm gonna crawl.
    Çok güzel ve huzur verici.
    15 saniyesi orkestra. Ilk on beş saniyesini beğenirseniz devamını da beğenirsiniz.

0|0
    0|0
    • Fon müziği hoş güzel de ağır işliyor şarkı. :)

• Kategorisine baktım da, "slow rock" olarak isimlendiriliyormuş, evet biraz yavaş haklısınız ama güzel :)

• :) Yani yine dinlenebilir. :)

• benim dinledigim müzikleri genelde kimse begenmiyo o yüzden ben önermeyim sana :)

2|0
    0|0
    • Sen bir önerde. :)

• Ben Ahmet Kaya dinlemiyorum, açıkçası şarkıyı bile açmadım. Teonunda bazı şarkıları çok b*ktan bazıları çok güzel ya. :)

• Ahmet Kaya benim için sanatçıların en basında geliyo evet teomanın şarkıları biraz öyle ama bu sarkısı benim hoşuma gidiyo dinlemek istersen sen bilir bide teomanın istasyon insanları var :))) aklıma geldikçe yazıyorum.

• Birdy- 1901
    iyidir.

0|0
    0|0
  • Ya aslında ne tür istediğine bağlı? Rock, metal, blues ve eski şarkılardan önerebilirim :D

0|0
    0|0
    • Türk olarak Rock, Blues, Rap, Türkü... Klasik şarkılar olmasın ama benim istediğim bu. Daha farklı şarkılar kimsenin keşfedemeği. :)

• Güzelmiş ama Türkçe olsa daha güzel olurmuş. :)

• İşte sorun şu ki ben hiç türkçe şarkı dinlemiyorum :D Neyse umarım beğenirsin :D

• Benim favorimi öereneyim belki beğenirsin :)
    Ateş- Ağlarım biterse sevdam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...