Bu saatlere kadar kitap okumak?

Arkadaşlar gecenin bu saatine kadar Sinan Akyüz - İncir Kuslari'ni okudum. Şu ana kadar okuduğum en iyi romandi. Acaba sizinde elinizden dusuremiyip uykunuzdan feda edip okudugunuz kitaplar oldu mu? Bana da onerirseniz mutlu olacagim :))

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Uykumu feda edip saatlerdir ks`deyim ama hic uykumu feda edip kitap okumadım ilginc bir deneyim olurdu.
    Tek sevdigim kitap ben kırmadım peyami safa o da cok uzun zaman oldu bu kitap turkiyede cok az var

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Evet oldu. Şeytanın Çırağı serisini okumuştum. Uyku girmedi gözüme bitene kadar. Ve On iki adlı bir kitap daha. :)

1|0
    0|0
  • İki aşk arasında ATATÜRK

1|0
    0|0
  • birileri kitapmı dediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ! çok pis bir adamı yakaladın şimdi arkadaşım. fakat işe gitmem gerekiyor sende dilersen yarın bu konu hakkında uzunca paylaşabiliriz önerilerimizi hikayelerimizi

1|0
    0|1
  • Kürk Mantolu Madonna

Ah Raif Abi'm ahhhh. :)

1|0
    0|0
  • Harlan Coben - Orman

1|0
    0|0
  • İnsan ve Devlet - Osman PAMUKOĞLU

1|0
    0|0
  • Kendimi Durduracak Değilim. tavsiye ederim mizahi bir kitaptır

1|0
    0|0
  • Kurtlar imparatorluğu guxel roman

1|0
    0|0
  • Cin aliyi bile okumadım kanks

0|1
    0|0
  • empati/ adam fawer
    olasılıksız / adam fawer

1|0
    0|0
  • Ben kitabi elime alıyorum 20 sayfa okuyabiliyorum. Eğlensem bile en faza 30 oluyor. Nasıl çözebilirim bu durumu?

0|0
    0|0
  • ben buradaki mesajları okumaktan sıkıldım bide kitapmı okuycam hahaha

0|0
    0|0
  • Kur'an-ı Kerim'i Anlayarak oku :v

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kitap seçmem bir kitaba başladıysam sızana kadar okuyorum sıkıcıysa da bitsin kurtulayım diye okuyorum bir günde kaç sayfa okuyabilirsem artık. Sıdney Sheldon Karanlık Korkusu güzeldi ama :)

1|0
    0|0
  • Gözleri bozmanın en kısa yolu. Lütfü Livaneli - Serenad

1|0
    0|0
  • cok kitap okurum heyecanli ve akiciysa bitirene kadar da elimden birakmam.

2|0
    0|0
  • böğürtlen kışını tavsiye ederim süper :)

1|0
    0|0
  • Aynı yıldızın altinda

1|0
    0|0
  • kesinlikle sinan akyüz incir kuşları diyorum. hayatımda okumaktan zevk aldığım okurken duygulandığım başka bir kitap olmadı arkadaşlar. ha bir de yine sinan akyüz imzalı piruze ve oğulları kitabı çok güzeldi. lütfen okuyun arkadaşlar. emin olun elinizden bırakmayacaksınız

0|0
    0|0
  • Sinan Akyüzzz... En favori Yazarımdır kendisi...
    "Piruze, Piruze ve oğulları, Şahika ve Feraye, İncir kuşları" hepsini bayılarak okudum favorim Piruze ve Oğulları ve tabikide İncir Kuşları ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM...

0|0
    0|0
Yükleniyor...