Çocukluğunuzdaki çizgi film ve filmler hangileriydi?

çocukluğunuzda sevdiğiniz çizgi filmler veya programlar hangileriydi. mesela ben voltran ve susam sokağını çok severdim. bruce lee ve karete filmlerini izlemeye ise bayılırdım

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• he-man voltron dizi mavi ay .

0|1
    0|0
  • Hayalet avcıları-şirinler-tusubasa-muhteşem dörtlü-spiderman--he-man,ninja kaplumbağalar--xmen

0|0
    0|0
    • şirinleri severdim. tusubasayı kaçırınca nerdeyse üzüntüden ağlayacaktım. he-man ninja kaplumbağalar bi efsaneydi zaten. hatta ninja kaplumbağaların isimlerini hergün sayardım donatello mikelenjelo... diye :))

• ninja tosbağalar ı çok severdim.

0|0
    0|0
    • evet onları da çok izlerdik hatta ben onları izlemek için arkdaşa giderdim.

• sen gene uslu bir tosbagaymışsın.ben annemin mavi eteğini kesip leonardo olmaya bile kalkmıştım.ne dayak yedim be.bi de ninya olucam sözde.dayak yiyen ilk ninja benimdir herhalde

• yok o kadar yapmazdım ama annem bazı çizgi filmleri saçma bulurdu sevmezdi. onları açınca söz yerdim bazende lafa karşılık verince dayak

• tv 1 (şimdiki TRT1) de Cumartesiden Cumartesiye diye bir çocuk programı vardı cumartesi günlerini iple çekerdim hey gidi günler heyy

0|0
    0|0
    • bruce wills basrolde idi kadinin ismini bilmiyorum.80 ler hakkinda o kadar sey varki anlatmaya yetmez.

• Tom and Jerry

Bugs Bunny

Duck Amca

0|0
    0|0
  • Nils uçan kaz vardı :D

0|0
    0|0
  • kırpık tuvaleti gelince napıyoduki

0|0
    0|0
  • şirinler