En sevdiğiniz lider, ünlü lider?

Kimi örnek alırsınız

Benim'ki
Mustafa Kemal Atatürk.

Tabi ona laik olmak için çaba sarf ediyorum. Ama kimse tırnağı olamaz onun. Mekanı cennet olsun. Ruhu şad olsun.

http://i.hizliresim.com/DXaaEo.jpg
http://i.hizliresim.com/ElZZEZ.jpg

0|0
22|67

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu lideri severim ama liderlik vasfı olanı. Sözde liderleri değil. En eskiden gidicek olursak. Sezar, Hannibal, Cengizhan, İskender, Hitler, Fidel castro, Mustafa Kemal ve aklıma gelmeyen diğer isimler. Osmanlılardan Fatih Sultan Mehmet
    Gazneli mahmut
    Timur
    Kaşgarlı mahmut. Şimdi aklıma gelenlerde bunlar başka aklıma geldikçe yazarım bunun altına yorum kısmına. burada yazılan ve yazılmamış aklıma gelmeyen liderleri severim.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 66

• Mustafa Kemal Atatürk

3|2
    1|1
  • Mustafa Kemal Atatürk

3|2
    1|1
  • Atamız tabi ki şüphesiz! diyorum ve buradan gidiyorum.

2|2
    0|0
  • Hülagu han , alp er tunga , kürşad , ismail gaspıralı , yusuf akçura , H. Nihal Atsız , Abdülhamid Han , M. Kemal Atatürk , osman pamukoğlu

2|2
    0|0
  • Hz Muhammet (sav)

3|2
    1|2
  • Askeri yönden Halid Bin Velid. 2. Abdülhamit Han, Fatih Sultan Mehmet, Mustafa Kemal, Yavuz Sultan Selim Han vs.

1|2
    1|1
  • Gazi mustafa kemal... Hitler

2|2
    1|1
    • hitler'mi biraz değişik oldu bu =)

• Bir çok avrupa milleti; Atatürk'e saygı duyuyordur. Ama Atatürk'de iyi kovdu onları kolonize ettiklerinde. :)

• Himm bilmiyodum :))

• Bu gün günlerden 11 Kasım 1938 dir.
    O nedenle liderimiz Osman Pamukoğludur.

1|2
    0|0
  • Tabikide Mustafa Kemal Atatürk. İsmini saygıyla anıp hala onun doğrultusunda yol alırım, lakin içimde biraz pisikopatlık olduğundan Hitleride severim :D

2|1
    1|1
    • Atatürk candır gerisi heyecandır. :)

• Orası tartışılır, ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem. Ama öyle bir durum söz konusu.

• Önceleri tutuklansın derdim, ama gebermesini diliyorum :/ yoksa ülkem kalmayacak geriye.

• ATATÜRK, Adolf Hitler

Teslayıda çok severim. O adam şimdi gelse dese ki şu şu şu yapmayacağım şey yok. Adam deha

Piç General Eectric, öldürdüler böyle bi' adamı. Böyle bir adam daha da gelmez. Alternatif akımın %10 unu alayabildim 2 yılda. Adam yapmış yahu. Ben daha anlayamıyorum bile

2|2
    1|1
    • Evet Tesla da iyidir.

• lider diyoruz mucit değil !!!

• Sanane be geri zekalı.

• Gazi Mustafa Kemal, Lenin, Fidel

2|2
    1|1
  • Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Lenin, Bülent Ecevit:

2|2
    1|0
  • 0|3
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmet Han Çağ açıp çağ kapatan atam..

2|2
    0|1
  • en iyi lider bülent ecevitti neden mi sadece ben bunu yapacağım dediğinde olumlu ve olumsuz farketmez açıktan ben bunu yapacağım derdi ve yapardı

1|1
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk, Büyük İskender, Truvalı Hector, George Patton, Napolyon, Cengiz Han, Timur

Atatürk birinci olmakla birlikte diğerlerine de çok saygı duyarım.

1|0
    0|1
    • Atatürk'ten başka lider bilmez bunlar :)

• Kayıp kıta, insanlığın ilk medeniyeti! tam olarak bilinmiyor ne yazık ki...

• Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk... tabiki...

2|1
    1|1
  • Mustafa Kemal :)

2|2
    1|1
  • Yüce Önder Mustafa Kemal Atatürk tabi ki.

2|1
    1|1
    • Benzer fikirlerdeyiz.

• Cengizhanda iyiydi mesela. Ecevit vesaire.

• Aynen öyle. O an aklıma gelmeyenleri söylemişsin teşekkür ederim. :)

• bu ülkenin evlatlarına sormaya gerek var mı ki..
    Tabiki Ata'm..

2|2
    1|1
  • ATATÜRK tek ve vazgeçilmezimdir

1|1
    0|0
  • Mustafa kemal Atatürk

1|0
    0|0
  • Ataları atası Atatürk!

1|2
    0|0
  • 1-MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve ADOLF HİTLER

1|0
    0|0
    • iyi de ben iki tane demedim ki?

• :) :)
      biricik anlamında

• HZ. MUHAMMET, Gazi Kemal ATATÜRK , Oğuz KAĞAN, Alp ARSLAN , ATİLLA,
    2. APTÜLHAMIT...

2|0
    1|1
  • her zaman her daim Mustafa Kemal Atatürk...

2|1
    1|1
  • M. K. ATATÜRK

2|0
    0|2
  • tr.wikiquote.org/.../Atat%C3%BCrk_hakk%C4%B1nda_s%C3%B6ylenmi%C5%9F_s%C3%B6zler

linkteki yazanlara bakarsan ATATÜRK gibi bir liderin eşi benzeri olmadığı ve olmayacağı konusunda anlaşmış oluruz.

0|0
    0|0
  • sevdiğim lider yoktur ama takdir ettiklerim adolf hiler, adnan menderes , lenin gibi isimler var vatanına hizmet eden her lider takdire şaayandır benim için fakat liderleri tanrılaştırmayı pek sevmiyorum mustafa kemal atatürke gelirsek tab ikide bu ülke için yaptıkları fedakarlıkları vardır ama özgür bir lider olarak görmüyorum iyi bir lider olarakta görmüyorum harf inkılabı kılı kıyafet inkılabı çok saçma gereksiz vew bir o kadarda aşşalayıcı sadece birkaçı sayarsak harf yetmez

0|1
    0|1
  • Adolf Hitler elde ettikleri her zaman şaşırtmıştır beni. Bir söz vardı, avrupanın üzerinden vosvosla geçmiştir diye. Özetler.

Selahaddin Eyyubi merhameti bir başkadır. Mükemmel bir kişiliktir.

0|2
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 22

Yükleniyor...