Mardin hakkında neler düşünüyorsunuz =)?

mardin hakkında neeler düşünüyorsunuzz =) geldnz mi hiç gördnz mü anlatldğı gibi mi =)

0|0
6|20

En İyi Kız Görüşü

• Görmeyi gerçekten çok istiyorum. Gerek kültürü olsun (yıllarca medeniyetlere ev sahipliği yapmış) gerek insanları olsun harika bir yer! Hatta Midyat hakkında da "laikliğin beşiği" gibi bir tanım duymuştum. Ne kadar hoş insanların birbirlerine saygı duyması, sevgi duyması. İmkanım olsa oralara yerleşirim.

0|0
    0|0
    • güzel düşünceleriniz beni çok mutlu etti geneldee mardndn çok korkarlar çok yanlş bilirlr bu şekldee güzel bilinmesii mutluluk veriicii tşklerr =)

• Rica ederim. Keşke olmasa ama işte...

Erkekler Ne Diyor 20

• Bende mardin dargecitliyim yesillikmi yok kupkurumj ne diyorsunuz ya boylu boyunca yaylalar dicle kenarinda temiz hava huzur mutluluk hersey orda sizin yasadiginiz yerlerin heryeri yesillik kuru alan yokta mardinde var he

1|0
    0|0
  • ooooooooooo
    Benim memleketim sen ne diyorsun ya :)
    Küçüklüğüm orada geçti :)

1|0
    0|0
    • bendee mardnde büyüdmm merkez de mi ilçeler de mi =)

• Bende kürtlerindenim.
      Oranın toprak kokusunu özledim ya :)
      Bol bol ceviz toplucam gidince >_<

• Hep filimlerden görülüp dişlanan bir şehir olarak bilinir ama görüldükten sonra keşke burada yaşasaydim denilen yer. Erkekleri sozde kro olarak bilinen ama. ama tanidiktan sonra Krolukla hiç uyuşmayan. Tanişıldiktan sonra erkek nedir dediğiniz bir kişilige sahip insanlar ve Turkiyede yakişikli esmer erkek sirasinda 1 şehir
    Ve unutmayin ki medeniyet mardinde başlar. İnsanları kadar medeniyetli. Bulamasiniz

0|0
    0|0
  • 8 sefer geldim kardeşim. efsane bir yerdir.

0|0
    0|0
  • Güzel yer bir tek kızıltepeyi gördüm kısa bir süre ama hoşuma gitti mardin diyince aklima gelen ilk şey ticaret oluyor nedense :p

0|0
    0|0
  • Hiç görmedim, böyle çamurdan evde falan kalanların fotoları oluyor bazen o kadar biliyorum sadece. Merakımı cezbeden hiç birşeyini duymadım bugüne kadar, terör olmasa bilecik, bayburt gibi illerden farkı yok gözümde. Gereksiz bir yerleşim birimi :D

0|0
    0|0
    • Garanti verebilirim Bu adam tezekten yapilmiş evde yaşiyor. Köyden cikamamiş ergen

• güzel bir bir şehir ama kupkuru yeşillik falan yok.
    yeni şehiri de hiç sevmedim

0|0
    0|0
  • Bir şehirde yeşil yoksa, gerisi teferruattır.

0|0
    0|0
  • Çöl -_-

0|0
    0|0
  • şu anda ordayım:)

0|0
    0|0
  • selam insaları iyi insanlar ama nedense kültürsüz bu doğunun ğelişçi olmadıklarından değil. devletin oraları umursamamaından kaynaklanıyor. eğitim oralarda yok zaten sınav sonuclarında en aşğıda hakkari mardin şırnak var buda herşeyi özetliyor.

0|0
    0|0
  • selam neden mardin özeliklee sonuşta hepimizz aynı bayragın altında yaşıyorıuzz bencee tarihii kültürell zenginii olan cok eslkii gecmişe dayanan cokğüzell birilimiz mardinn genelde arap kökenliler gdaha cana yakın

0|0
    0|1
    • mardn medeniyet şehridir her çeşit insanın birlkte hoşgörüylee yaşadığı şehrdir.. yanlş bilindiği için hep yanlş tanıldğı için insanlar mardinden korkar olduuu

• hiç gitmedim bilmiyorum. ilerde bir gün giderim belki.

0|0
    0|0
  • Orda yaşıyorum

0|0
    0|0
  • dizilerde çok gördük ama gelmek kısmet olmadı daha ama çok istiyorum gitmek

0|0
    0|0
  • gezdim bayada güzeldi

0|0
    0|0
  • Gelmedim ama gelicem gezmeye

0|0
    0|0
  • gezmek için gidicekseniz mardin yerine Şanlıurfa'yı tavsiye ederim. ya da Gaziantep.

0|0
    0|1
  • Midyat a gittim harika sanki eski çağlarda geziyormuş gibi hissettirdi.. Diğer taraflarını gezmedim..

0|0
    0|0
  • Mardin'e özgü yerleşim binaların bütünlüğü binaların tasarım ve görüntüleri kültürel zenginlikler ve güvercinleri ^^

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ailemle Türkiye turu yapıyoruz ve bundan sonra gezeceğimiz ilk şehirlerden biri. Midyat kısmı için heyecanlıyım ^_^

0|0
    0|0
  • Görmek istediğim bir yer özellikle konuklarını merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Mardin mutfagı çok güzel:)

0|0
    0|0
  • görmek istediğim ilk yerlerden biri gitmek nasip olmadı ne yazık ki

0|0
    0|0
    • inşşlah grmek nasip olr. peki dışardan nasıl görünüyor mardn

• emn oln töre möre kalmadı zorla bişy yaptırmıyorlar arrtk hep yanlş tanııtılıyorr

• yani görmeden tanımadan bişi diyemiycem

• Gitmedim ama gitmeyi düsünüyorm

0|0
    0|0
Yükleniyor...