Oyunculuk ajansı hakkında bilgisi olanlar bir yanaşın?

Oyunculuk ajansları hakkında ne düşünüyorsunuz tipim iyidir yani kötü değil ama içimde bir şüphe oluşmuyor değil daha önce de yani hiç gitmedim ajansa ama merak ediyorum resim yolluyorum işte 100 tl ile birlikte ajansa bekliyoruz diye mesaj geliyo ne ayak yani?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• En iyi cast ajansi mayadroom. Mecidiyekoye git kayit ol. Para almiyolar ama her ayin 7snde falan yaticak olan parandan 35 tl cekiyolar ilk ay. Cok guzel bir ajans ama az veriyo. Toraman ajans reklam ajansi olarak bence en iyisi. Parayi pesin veriyo bikere. Arti en az 50 veriyo.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bak bazı ajanslar var araba resmi koy onda bile arıyorlar bende form doldurmuştum internetten aradılar ama oraya gidince seni kayıt edicekler ve onlar aradıklarında gitceksin oynadığın rol sadece yoldan geçmekte olabilir hemen öyle çok iyi rollere çağırmazlar zaten işte oraya kayıt olunca sen lazım oldukça arıycaklar 50-100 tl de fotoğraf çekimi için zaten kayıt etmeseler bile başvuran herkesi çağırsalar günde sadece fotoğraf çekiminden bile ne kadar kazanırlar yani çok iyi ajanslar var ama onlarda baya itinayla seçiyor...

0|1
    0|0
  • Ben yaklaşık 2 yıl önce Erberk'e başvuru yapmıştım internetten oyunculuk-foto modellik için. Ve bir zaman sonra e-mail gelmişti başvurunuz kabul edilmiştir diye. Hesabına 25 tl yüklemem ve 2 boy 2 vesikalık fotoğraf çekimlerimi yollamam gerekiyordu. Ailemden habersiz başvurmuştum onlara sordum istemediler bu güzel fırsat da kaçtı elimden -_-

0|0
    0|0
  • Yetenek varsa birazda arkan tmmdir bu isler yani bole

0|0
    0|0
    • işte kimim kimsem yok bea

• Vaxgec bu sevdadan oyunculuk bir meslek bile degil sans meselesi sen ole seylere layik degilsin daha iyi seylere layiksin kendine deger ver ltfen

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...