Demi Lovato hakkında düşünceleriniz?

Demi lovato nasil bir sarkici, begeniyor musunuz, kirici olmayin, kirarim mmmm ona gore :-D

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• your heart a break
    this is so much you can take
    oh yeah yeah, the day i first met youuuuu
    you told meee you never fall in loveeee :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben sesinin mukemmel, kisiliginin ise mukemmel otesi oldugunu dusunuyorum :

1|0
    0|0
  • o bakış o yürüyüş o ses o gözler o saçlar o vücut o dudaklar o yüz AMMMMAN TANRIM DİDİM ve HASTASIYIZ DEDEEE karışımı muhteşem varlık.
    favori şarkım:
    heart attack
    neon lights
    really dont care
    =) <3

2|0
    0|0
  • Şarkılarını seviyorum, dış görüntüsü hakkında bir şey söyleyemeyeceğim.

1|0
    0|0
    • Niye looo?

• Ona kullanılan boya ve profesyonelliği sanada kullansak top model olursun :) direkt duştan sonra görmek lazım ona göre konuşmak gerek.

• lovato yu görünce araca lpg taktıracan da lovato nasıl die soruon sandm
    ben bilmem ecnebi şarkıcı :p

0|0
    0|0
  • insanlarla iyi gecindigini dusunuyorum. basarisinda onemli yeri var bu karakterinin

2|0
    0|0
  • seksi bir kadın aama şarkılarını hiç dinlemedim

0|0
    0|0
    • Dinle bence, tavsiyem heart by heart

• o şarkı senden bana geliyorsa dinlicem yoksa sadce seksi bir kadın olarak bilmeye devam etcem , senden banamı? :))

• karıya bak bir şarkı senden bana olsun dedik sanki çıkma teklif ettik korkma lan yemicem tavsiyen için saol dinlerm şimdi

• tabi bir katy perry değil ama sağlam hatun:D

0|1
    0|0
  • Çok hoş balık etli tadından yenmez :D Onun dışında seside iyi dinlemiyorum pek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şarkılarına o mükemmel sesine swaggerlığına laf yok :D Güzeller güzeli yüzüne de laf yok :D Ama kilolu ya yani eskiden iyiydi rehabilitasyondan sonra toparlayamadı kilolar kaldı veya vermeye çalışmadı :D Ama eskiden acayip güzel geliyordu hayatımda gördüğüm en güzel kızlardan biriydi 3.bp.blogspot.com/.../...qraf89IS1rukovyo1_400.jpg

0|0
    0|0
  • Eski sevgililerimden biri bu karıya benzetmişti, işte o günden beri sevmiyorum.

1|0
    1|0
  • Beğenmek ne kelime? Ölüyorum. Özellikle This is me şarkısı. Öyle böyle değil. En sevdiğim şarkısı. Ay kilolu değilken daha iyidi s. s diyenler için biz onu kilosu ile seviyouz. İşte bu yüzden Lovatic iz <3

1|1
    0|0
  • Güzelliğine imrendiğim sayılı kadınlardan biri

0|0
    1|0
  • bu kari benim hayatim 4ever Lovatic

0|0
    0|0
Yükleniyor...