Game of Thrones; Stannis Baratheon hakkında ne düşünüyorsunuz, sizce kral olabilecek mi?

Bence dizideki en karizmatik karakter (Tazı 2. sırada) bir tahmin yürüttüm bence tek gerçek kralımız olan Stannis "mannis" Baratheon kuzeyde boltonları yenecek daha sonra kuzeyli lordlarla birlikte güneye inecek Vale lordları da Stannise katılacak ikizleri kuşatıp Robb starkın intikamını alacak, freylerin hepsini yok edecek. Margaery Tyrell'in hapsedilmesiyle Lannister-Tyrell ittifakı sona erecek hatta belki savaş başlayacak. Stanniste gelip zayıflayan ikisini yok edecek ve hak ettiği tahta oturacak.

arkadaş biliyorum masal gibi oldu ama pek fazla zamanımda yok böyle kabaca yazdım kusura bakmayın sizde fikirlerini söyleyin.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir gibi , peki tyrion lannister hakkinda ne dusunuyorsun?

0|0
    0|0
    • özgür şehirlere kaçacak o sanırım daha da göremeyeceğiz onu.

Kızlar Ne Diyor 4

• Sanmıyorum daha doğrusu istemiyorum.

0|0
    0|0
  • benim oyum khaleesiye

0|0
    0|0
    • Demir tahta o oturamayacak ama :)

• Khaleesi olcak. :')

0|0
    0|0
    • bana illa spoiler verdirceksiniz ya :)

• robb'u severdim de Rickard karstark'ın boynunu vurdurduğu an benim için bitti o. brana zaten uçacak falan diyorlar ne ayak bende merak ediyorum :D.

• Yeni sezonda göreceğiz :D

• Olamıcak bence.
    Umarım Khalessi olur.

0|0
    0|0
    • onun olacağını hiç sanmıyorum :) sence neden Yiğitler yiğidi savaşta en önden giden adamın dibi Tek gerçek kral Stannis "mannis" Baratheon kral olamayacak bir tahminin var mı yoksa sadece onun tahta oturmasını mı istemiyorsun :)

• büyücülerin, karının kızın ağzına bakıyor :/

• herkesin bir hilesi var onun hilesi de o kızıl kadın. Stannis'in meşru bir talebi ve onurlu bir hayatı var böyle bir yardımı hak ediyor. hem o kadın ateşlerde geleceği görebildiği için Stannis onun fikirlerine önem veriyor
      ör/alevlerde Stannise karın üstünde yabanıllara karşı kazanacağı büyük zaferi gösterdi.

Erkekler Ne Diyor 4

• çok karizma çok oho tahta da oturur o şimdi

0|0
    0|0
  • Son kitapta Ramsey Bolton Öldürdüğünü söylüyordu mektubunda ama bence yalan Stannis severim ama öyle çok değil

0|0
    0|0
    • o jon kar'a yazılan mektup yalan.

• nerde araştırdın forumun moretörüyüm ben o savaş daha yazılmadı bile ayrıca Jon Snow'ada herkes dirilcek diyor bence dirilmeyedebilir

• internetten biraz araştırırsan ramsayin yalan attığı yazıyor her yerde. tabi sonrasında roose boltonla yaptığı savaşı kimin kazandığı belli değil.

• Adam filmle bütünleşmiş tek gerçek kralımız diyor hahahaha
    Hacı o değilde satannismiş dogrumu haha

0|0
    0|0
    • kedi kestiğini görmedim de kralımızın diri diri adam yaktığını gördüm :)

• Abi sen bayağı ısınmıştım bunalıma istersen bir rol ayarlayayım yanında

• rickon stark olucak

0|0
    0|0
    • Stannis savaşta ölecek oda Stannisin kızıyla mı evlenip kral olacak?

Yükleniyor...