Müzik zevki, o insan ile muhattap olmanın belirleyicisi midir?

Pink Floyd dinlemeyen ya da bihaber olan insanları salak diye yaftalamam, onlarla muhattap olmama konusunda haklı mıyım sizce?

Aynı zamanda ben burada Jefferson Airplane dinlerken, senin orada Katy Perry dinlemen nasıl bir adalettir dude?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• özele gel !

1|0
    0|1
  • Huhattap olmayabilirsin ama salak diye yaftalamamalısın. Ayrı dünyaların insanları diyelim onlara... Bu şarkı da sana gelsin madem link

0|0
    0|0
  • Bende ağır Metallica hayranı olarak, bi demet akalin dinleyen kız gözümde bitmiştir.

2|0
    0|0
  • değildir.ama müzik yapıyosan bazı önemli isimleri bileceksin.geçen hafta ergen kızların ölüp ölüp bittiği uğur balcı kardeşimizle tanıştım.kendisi bon jovi,queen,black sabbath,cat stevens,guns'n roses gibi isimlerden bihaberdi.yakıştıramadım.

0|0
    0|0
  • İstediğinle muhatap olabilirsin. Müzük zevkine göre insan da seçebilirsin ama dediğin isimleri dinlemeyen veya bu isimlerden haberdar olmayanları yaftalaman seni milyon kere haksız yapar.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haksızsın. Kimse senin dinlediğini dinlemek yada tanıdığını tanımak zorunda değil. Müzikle ilgisi olmayan insanlar gidip intihar etsin o zaman. 0 puan

1|0
    0|0
  • benim ki bu kadar değil ama zevklerine güvenmem özellikle beatles pink floyd ve queen dinlemeyenlere bunu yaparım :D dahasıda var tabi :D

0|0
    0|0
  • hangi psikoloji ile bu soruyu sordun çok merak ediyorum doğrusu. Ben de yıllardır Pink Floyd dinlerim ama dinlemeyenler hakkında hiçbir olumsuz düşüncem olmamıştı. Sen Buena Vista dinler misin?

0|0
    0|0
  • Müzik zevkine göre insan seçeceksen zaten benim arkadaşım olmanı da istemem seninle aynı tarz dinlesem bile.

0|0
    0|0
    • sorry to hear that dude.

• Sadece pink floyd diye bi kısıtlama yok kaliteli dinlesin yeter.

• Bence arkadaş dediğin adam olsun yeter.Saçma şarkılar da dinleyebilir.Nasıl olsa ben o saçma şarkıları dinlemem.

• istediği müziği dinleyebilir muhattap olmayabilirsin ama saygı duymalısın. dude dememek lazım.

0|0
    0|0
  • Datlum sen naber ya

0|0
    0|0
  • Kathe?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...