Bu ressamın tabloları hakkındaki düşünceleriniz neler?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• güzel şeyler yapmış :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Boşluğun dibinde gibi sanki. Sürekli bir şeylere ait olmaya çalışmış sanki, en sonunda da ölüme ait olmayı seçmiş gibi.

Üzerine konuşmak iyi değil gerçi...

0|0
    0|0
  • Bu soru daha önce de sorulmuştu, o zaman da aynı şeyleri yazmıştım, şimdi de aynı şeyleri yazıyorum,
    çünkü böyle düşünüyorum.

Tablolar, tüketim toplumunun bir eleştirisi niteliğinde.
    Anlayana tabii...

0|0
    0|0
  • Bu da benim calismalarimdan biri bakınız :) ;
    http://i.hizliresim.com/7mj8rv.jpg

0|1
    0|0
  • insanların robot olusunu anlatmıs herhalde güzel hepsi

0|0
    0|0
  • Deprsyonda olduğu belli sanırım dünyanın kirlenişini ya da robot vaari yaşantılarımız fazla baskı yapmış üstünde

0|0
    0|0
  • Resimlerden anladığım kapitalist düzende ezildiği...

0|0
    0|0
  • resim sanatından çok anlamam ama adamın büyük bir depresyon ve psikolojik rahatsızlık içinde olduğu kesin intihar etmesinden de belli

0|0
    0|0
  • Sorumluluklar, hayatın çarpıklığı, acı gerçekler, içteki ruh halini yansıtıyor ve mükemmel de yapmış ellerine sağlık.

0|0
    0|0
  • http://img-3. onedio. com/img/719/bound/2r1/529f8ed713ee75d67500005b. webp

Adam burada her şeyi anlatmış zaten

0|0
    0|0
  • hayal gücü çok iyi ama bşr salvador dali değil

0|0
    0|0
  • düz çizgi çizemeyen biri olarak ressamlara hep saygı duymuşumdur

0|0
    0|0
  • hep aynı çocuk var. kendi çocuğu falanmı. ya da çpcukluğu olabilir. manyak la bu

0|0
    0|0
  • Sanayileşmnin sonusu; tek tip robot insan

0|0
    0|0
  • Ressamın değişik bir ruh hali varmış ilginç..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Geçmişinde neler yaşadı acaba , nasıl bir psikolojiye sahip, konuşmak isterdim kendisiyle, resimlerse gerçekten çok ilginç

0|0
    0|0
  • Bence bu adam oldukça zeki. Farkettiği şeyler ve verdiği mesajlar gayet açık. Kapitalist düzende kukla olmuşuz, modern hayat adı altında teknoloji ile o derece bütünleşizmişiz ki benliğimizi ve asıl kimliğimizi kaybetmişiz, robotlaşmışız. Bu adama aklı sorunlu gözüyle bakanın aklından kuşku ederim.

0|0
    0|0
  • Bir resmi var, çocukları ve öğrencileri nasıl robotlaştırdıklarına dair. Çok doğru ya. Senin geleceğini bir sınavla belirliyorlar. Böyle bir düzenden ne hayır gelir ki?

0|0
    0|0
  • allaki mesajlar çok derin intihar etmeseydi yaa üzüldüm depresif bir bey sanırsam çok çekici geidii

0|0
    0|0
  • Yaratılan var olan her şeyin içinde ölüm var. Ben bunu anladım.

0|0
    0|0
  • İlginc bence makinalasma sonucu insanlarin mutsuz yasamini anlatıyor olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...